Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta rīkojums Nr.657

Rīgā 1997.gada 24.decembrī (prot. nr. 72 21.§)

Par nekustamā īpašuma Rīgā, Jūrkalnes ielā 90, pārdošanu

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību mantas atsavināšanas kārtību" 5.pantu atļaut Valsts nekustamā īpašuma aģentūrai pārdot izsolē valsts nekustamo īpašumu - ēkas pamatus (liters nr.1) un zemes gabalu 4500 m2 platībā (zemes kadastra nr. 0100 099 0740) - Rīgā, Jūrkalnes ielā 90, kas ierakstīts zemesgrāmatā uz valsts vārda Finansu ministrijas personā. Ēkas pamatus pārdot par tirgus cenu, bet tā nedrīkst būt zemāka par ēkas pamatu inventarizācijas vērtību. Zemes gabalu pārdot par tirgus cenu, bet tā nedrīkst būt zemāka par zemes gabala kadastrālo vērtību (zemes gabala robežas norādītas pielikumā).

2. Līgumu par šī rīkojuma 1.punktā minētā nekustamā īpašuma pārdošanu slēdz finansu ministrs vai viņa pilnvarota persona.

3. Līgumā paredzēt, ka pircējs samaksu par ēkas pamatiem veic latos, bet samaksu par zemi - 50 procentu apmērā īpašuma kompensācijas sertifikātos un 50 procentu apmērā latos.

4. Iegūtos naudas līdzekļus pēc pārdošanas izdevumu segšanas ieskaitīt valsts budžetā.

Ministru prezidents G.Krasts

Finansu ministrs R.Zīle

24.12.1997