Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par valsts un pašvaldību pasūtījumu"

Izdarīt likumā "Par valsts un pašvaldību pasūtījumu" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1996, 23.nr.) šādus grozījumus:

1. 1.pantā:

izteikt 6.punktu šādā redakcijā:

"6) būvdarbi - darbi un procesi, kas tiek veikti būvlaukumā (zemes gabalā) būves vai ēkas būvēšanas procesā, kā arī rekonstrukcija, restaurācija, remonts vai nojaukšana, ieskaitot būvlaukuma sagatavošanu, pagaidu un papildu darbus un teritorijas labiekārtošanu, ģeodēziskos darbus, komunikāciju un iekārtu montāžu (demontāžu), apdares un dekoratīvos darbus un tamlīdzīgus darbus;";

papildināt pantu ar 6.1 punktu šādā redakcijā:

"6.1) ar būvniecību saistīti darbi - būvprojektēšana, būvekspertīze, ģeotehniskās un ģeodēziskās izpētes darbi, urbumi, teritorijas fotografēšana no Zemes vai kosmosa, seismiskie pētījumi, būvju un to konstrukciju apsekošana, pārbaude, diagnostika, kā arī citas darbības, kas saistītas ar jebkuru no minētajiem darbiem un ir atsevišķi paredzētas un noteiktas valsts vai pašvaldības pasūtījuma līgumā;".

2. 3.pantā:

papildināt trešās daļas 3.punktu pēc vārdiem un skaitļa "par 50 000 latu" ar vārdiem un skaitli "vai būvprojektēšanai - par 10 000 latu";

izteikt ceturtās daļas 1.punktu šādā redakcijā:

"1) piegādēm, būvdarbiem un ar būvniecību saistītiem darbiem - pēc konkrētā darījuma summas;".

3. Papildināt 6.panta septīto daļu pēc vārdiem "vai attiecīgi būvdarbiem" ar vārdiem "un ar būvniecību saistītiem darbiem".

4. Papildināt 26.pantu ar ceturto daļu šādā redakcijā:

"(4) Valsts pasūtījuma līguma noteikumus būvdarbiem un būvprojektēšanas darbiem reglamentē Ministru kabineta noteikumi."

Likums Saeimā pieņemts 1998.gada 17.jūnijā.

 

Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1998.gada 8.jūlijā

  

22.07.1998