Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par Centrālo vēlēšanu komisiju"

Izdarīt likumā "Par Centrālo vēlēšanu komisiju" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1994, 2.nr.; 1996, 24.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 1., 4., 8. un 12.pantā vārdus "pilsētas domes, rajona padomes un pagasta padomes" ar vārdiem "pilsētas domes un pagasta padomes".

2. 6.pantā:

papildināt 3.punktu pēc vārda "kastēm" ar vārdiem "un ar vēlēšanu norisi saistīto dokumentu paraugiem";

papildināt pantu ar 7.2 un 7.3 punktu šādā redakcijā:

"7.2) informē vēlētājus par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas un likumu ierosināšanas kārtību;

7.3) apkopo vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātus un publicē tos atsevišķā izdevumā;".

3. Papildināt 15.pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"Vēlēšanu zīmju datorizēto apstrādi saskaņā ar Saeimas vēlēšanu likumu un Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajā kārtībā un pārraudzībā veic Centrālā statistikas pārvalde."

4. Izteikt 16.panta pirmo daļu šādā redakcijā:

"Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs, viņa vietnieks un sekretārs strādā pastāvīgi un saņem atalgojumu Ministru kabineta noteiktajā kārtībā atbilstoši šādām valsts ierēdņu kategorijām: priekšsēdētājs - 1.kategorijai, vietnieks un sekretārs - 2.kategorijai. Pārējie komisijas locekļi par to laiku, kurā viņi pilda Centrālās vēlēšanu komisijas locekļa pienākumus, saņem atalgojumu atbilstoši 3.valsts ierēdņu kategorijai."

5. Papildināt pārejas noteikumus ar 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Šā likuma 15.panta trešā daļa stājas spēkā sešus mēnešus pēc tam, kad Centrālā statistikas pārvalde ir pilnā apmērā saņēmusi pieprasīto finansējumu saskaņā ar likumu "Par valsts budžetu 1999.gadam"."

Likums Saeimā pieņemts 1998.gada 14.maijā.

Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1998.gada 28.maijā

11.06.1998