Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.98

Rīgā 2001.gada 6.martā (prot. Nr.10, 6.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 8.februāra noteikumos Nr.51 "Ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par zemes dzīlēm" 4.panta ceturto daļu un 10.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 8.februāra noteikumos Nr.51 "Ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 44./46.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 9.punktā vārdus "Ekonomikas ministrija" ar vārdiem "Latvijas Attīstības aģentūra".

2. Izteikt 46.punktu šādā redakcijā:

"46. Ekonomikas ministrija izskata ogļūdeņražu atradnes izmantošanas sagatavošanas un naftas ieguves darbu plānu 90 dienu laikā un pieprasa no kompetentajām valsts pārvaldes institūcijām - Iekšlietu ministrijas, Finansu ministrijas, Labklājības ministrijas, Satiksmes ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas - atzinumu par iesniegto ogļūdeņražu atradnes izmantošanas sagatavošanas un naftas ieguves darbu plānu. Pēc minētā plāna saskaņošanas un apstiprināšanas Ekonomikas ministrija atļauj uzsākt attiecīgos darbus."

3. Papildināt noteikumus ar 57.1 punktu šādā redakcijā:

"57.1 Valsts Ģeoloģijas dienests veic ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves darbu ģeoloģisko pārraudzību (darbu plānu ģeoloģisko ekspertīzi, ģeoloģisko kontroli projektu īstenošanas gaitā un ekspertīzes atzinuma sagatavošanu)."

4. Svītrot 87.punktu.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Ekonomikas ministra vietā -
finansu ministrs G.BĒRZIŅŠ

09.03.2001