Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Latvijas Republikas Ministru kabinets

2000.gada 4.aprīlī Noteikumi Nr. 132

Rīgā (prot. Nr. 15, 12.§)

Noteikumi par alus zudumu normām

Izdoti saskaņā ar likuma

"Par akcīzes nodokli alum" 15.panta trešo daļu

 

1. Šie noteikumi nosaka maksimālās alus zudumu normas, kas pieļaujamas, lai akcīzes preču noliktavas turētājs saskaņā ar likumu "Par akcīzes nodokli alum" nemaksātu akcīzes nodokli (turpmāk - nodoklis) par faktiskajiem alus zudumiem, kas konstatēti, veicot alus krājumu inventarizāciju par konkrēto taksācijas periodu akcīzes preču noliktavā.

2. Akcīzes preču noliktavas turētājs nemaksā nodokli par faktiskajiem alus zudumiem akcīzes preču noliktavā konkrētajā taksācijas periodā, ja tie nepārsniedz 2,5 % no akcīzes preču noliktavā saražotā alus daudzuma (litros), kas fiksēts pirms alus pildīšanas (fasēšanas) vai pirms alus nodošanas realizācijai (ja alu nodod realizācijai nefasētā veidā).

3. Ja inventarizācijā konstatētie faktiskie alus zudumi ir mazāki par šo noteikumu 2.punktā minēto alus zudumu normu, akcīzes preču noliktavas turētājs nodokli nemaksā tikai par konstatētajiem faktiskajiem alus zudumiem.

 

Ministru prezidents A.Šķēle

Finansu ministrs E.Krastiņš

08.04.2000