1. Noteikumi nosaka:
1.1. prasības Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas (turpmāk – noliktava) telpām, aprīkojumam, iekārtām, dokumentācijai un personālam;
1.2. kārtību, kādā noliktava iegādājas, uzglabā, nodod bezatlīdzības lietošanā, uzskaita un iznīcina ārstniecības līdzekļus;
1.3. prasības un kārtību, kādā noliktava iegādājas, saņem, uzglabā, nodod bezatlīdzības lietošanā, uzskaita un iznīcina zāles, kuru sastāvā ir Latvijā kontrolējamo narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru II un III sarakstā iekļautās vielas (turpmāk – narkotiskās zāles un psihotropās zāles);
1.4. kārtību, kādā noliktava sniedz Zāļu valsts aģentūrai un Veselības inspekcijai informāciju par narkotisko zāļu un psihotropo zāļu izlietojumu.
2. Medicīnisko ierīču aprite tiek nodrošināta atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai medicīnisko ierīču reģistrācijas, atbilstības novērtēšanas, izplatīšanas, ekspluatācijas un tehniskās uzraudzības kārtībai un ražotāja norādījumiem. Noliktava medicīniskās ierīces iegādājas, ja informācija par attiecīgo medicīnisko ierīci ir iekļauta medicīnisko ierīču reģistra LATMED datubāzē.
3. Noliktava darbojas ekspluatācijā nodotā ēkā, tās daļā vai telpu grupā, kas atbilst būvniecības jomu reglamentējošo normatīvo aktu prasībām.
4. Noliktavā ir vismaz šādas telpas:
4.1. ārstniecības līdzekļu saņemšanas telpa ar karantīnas zonu un nodalīta ārstniecības līdzekļu izsniegšanas telpa;
4.2. ārstniecības līdzekļu komplektācijas telpa;
4.3. atsevišķa narkotisko zāļu un psihotropo zāļu uzglabāšanas telpa atbilstoši šo noteikumu 28. un 29. punktā minētajām prasībām;
4.4. ārstniecības līdzekļu uzglabāšanas telpas, tai skaitā:
4.4.1. atsevišķa militārās medicīnas ekipējuma (ar ārstniecības līdzekļiem nokomplektēti militārās medicīnas komplekti) uzglabāšanas telpa;
4.4.2. atsevišķa pārsienamo materiālu uzglabāšanas telpa;
4.5. zāļu uzglabāšanas telpa;
4.6. atsevišķi no ārstniecības līdzekļu uzglabāšanas telpām esoša brāķa zona nekvalitatīvo preču novietošanai;
4.7. administratīvā telpa;
4.8. saimniecības (inventāra) telpa;
4.9. darbinieku atpūtas telpa;
4.10. darbinieku garderobes zona;
4.11. darbinieku tualete ar izlietni, duša.
6. Noliktavā ir nodrošināts dators ar attiecīgu datorprogrammu:
6.1. dokumentu vadības sistēma administratīvo dokumentu saņemšanai;
6.2. grāmatvedības uzskaitvedības programmatūras.
7. Noliktavā ir aukstā telpa (aukstumkamera) vai ledusskapis, kurā nodrošināts atbilstošs temperatūras režīms un tā reģistrēšana, termolabilu zāļu, vakcīnu, laboratorijas preču un reaģentu uzglabāšanai, kā arī vieta, kur nodrošināta gaismas necaurlaidība (piemēram, cieši noslēgti konteineri, speciāli iepakojumi), pret gaismu jutīgu zāļu uzglabāšanai.
8. Noliktavas telpas izmanto tikai ārstniecības līdzekļu aprites nodrošināšanai, kā arī militārās medicīnas ekipējuma (ar ārstniecības līdzekļiem nokomplektēti militārās medicīnas komplekti) aprites nodrošināšanai atbilstoši Nacionālo bruņoto spēku iekšējās kārtības noteikumos noteiktajiem telpu izmantošanas nosacījumiem.
9. Noliktavas vadītājs ir persona ar farmaceitisko izglītību (farmaceits vai farmaceita asistents), kurš ir reģistrējies Latvijas Farmaceitu biedrībā Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un ievēro Latvijas Farmaceitu biedrības apstiprināto ētikas kodeksu, kā arī paaugstina profesionālo kvalifikāciju, piedaloties Latvijas Farmaceitu biedrības atzītā tālākizglītības procesā.
10. Noliktavā var strādāt farmaceits un farmaceita asistents, kurš reģistrējies Latvijas Farmaceitu biedrībā Ministru kabineta noteiktajā kārtībā, ievēro Latvijas Farmaceitu biedrības apstiprināto ētikas kodeksu un nodrošina ārstniecības līdzekļu apriti.
11. Noliktavas vadītājs ir atbildīgs par šajos noteikumos minēto prasību izpildi, kā arī:
11.1. atbild par darba organizāciju noliktavā;
11.2. pieņemot pasūtītos ārstniecības līdzekļus, pārbauda pavaddokumentus, lai pārliecinātos par to identitāti un kvalitātes apliecinājumu;
11.3. atbild par zāļu glabāšanu atbilstoši šiem noteikumiem un normatīvi tehniskajā dokumentācijā norādītajai informācijai, lai nodrošinātu zāļu kvalitātes, efektivitātes un drošības saglabāšanu visā to derīguma termiņā;
11.4. nodrošina ārstniecības līdzekļu uzglabāšanas kārtības izstrādāšanu, kurā paredzēts, ka zāles uzglabā atsevišķi no pārējiem ārstniecības līdzekļiem;
11.5. nodrošina paškontroles sistēmas izveidošanu un īstenošanu zāļu saņemšanas, pārbaudes, uzglabāšanas, kontroles un izsniegšanas procesā, paškontroles rezultātu reģistrēšanu un šīs informācijas uzglabāšanu ne mazāk kā divus gadus, ja citos normatīvajos aktos nav noteikta cita kārtība;
11.6. atbild par riska novērtēšanu;
11.7. nodrošina, ka zāļu krājumi nesatur zāles, kuru derīguma termiņš ir beidzies;
11.8. nodrošina nekvalitatīvo zāļu atsaukšanas kārtības izstrādāšanu;
11.9. nodrošina iekšējās kārtības noteikumu izstrādāšanu par:
11.9.1. telpu izmantošanas nosacījumiem;
11.9.2. iekārtu ekspluatācijas un pārbaudes nosacījumiem;
11.9.3. telpu un iekārtu sanitāro uzkopšanu;
11.9.4. darbinieku personīgās higiēnas prasību ievērošanu.
12. Noliktava var iegādāties zāles, tai skaitā narkotiskās zāles un psihotropās zāles, ja Veselības inspekcija tai izsniegusi pārbaudes aktu, kurā norādīts atbilstošs lēmums par zāļu iegādes atļauju, tai skaitā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iegādes atļauju. Zāles iegādājas vispārēja tipa aptiekās un zāļu lieltirgotavās. Zāļu iegādi, uzglabāšanu, uzskaiti un nodošanu bezatlīdzības lietošanā nodrošina noliktavas vadītājs.
13. Lai saņemtu pārbaudes aktu, kurā norādīts šo noteikumu 12. punktā minētais lēmums, noliktavas vadītājs iesniedz Veselības inspekcijā iesniegumu atbilstoši šo noteikumu 1. pielikumam un tajā norādīto dokumentu kopijas (uzrādot oriģinālus).
14. Ja šo noteikumu 13. punktā minētajā iesniegumā vai dokumentos norādītā informācija ir nepilnīga vai neprecīza vai rodas šaubas par informācijas patiesumu, Veselības inspekcija piecu darbdienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas rakstiski pieprasa noliktavas vadītājam precizēt informāciju. Noliktavas vadītājs 10 darbdienu laikā pēc minētā pieprasījuma saņemšanas iesniedz Veselības inspekcijai precizēto informāciju.
15. Veselības inspekcijas amatpersona 30 dienu laikā pēc iesnieguma un nepieciešamo dokumentu saņemšanas pārbauda telpas, aprīkojumu, dokumentāciju un zāļu aprites, uzskaites un iznīcināšanas kārtību noliktavā un izsniedz pārbaudes aktu, kurā norādīts atbilstošs lēmums par zāļu iegādes atļauju, tai skaitā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iegādes atļauju.
16. Veselības inspekcijas amatpersona par šo noteikumu 15. punktā minēto pārbaudi sastāda pārbaudes aktu. Tajā norāda:
16.1. pārbaudes akta sastādīšanas vietu, adresi, datumu un laiku;
16.2. noliktavas nosaukumu;
16.3. iepriekšējās pārbaudes datumu (ja tāda ir bijusi);
16.4. Veselības inspekcijas amatpersonu (vārds, uzvārds un amats), kura veikusi pārbaudi;
16.5. noliktavas vadītāju (vārds, uzvārds) vai citu amatpersonu (vārds, uzvārds un amats), kura piedalās pārbaudē:
16.6. pārbaudē veiktās darbības un konstatētos faktus;
16.7. konstatētos trūkumus un pārkāpumus, norādot konkrēta normatīvā akta pantu vai punktu un trūkumu novēršanas termiņu;
16.8. vienu no šādiem lēmumiem:
16.8.1. atļauts iegādāties zāļu reģistrā iekļautās zāles vispārēja tipa aptiekā un zāļu lieltirgotavā. Atsevišķi norāda, ka atļauts iegādāties narkotiskās zāles un psihotropās zāles;
16.8.2. pēc konstatēto trūkumu novēršanas un Veselības inspekcijas informēšanas par trūkumu novēršanu atļauts iegādāties zāļu reģistrā iekļautās zāles vispārēja tipa aptiekā un zāļu lieltirgotavā. Atsevišķi norāda, ka atļauts iegādāties narkotiskās zāles un psihotropās zāles.
17. Pārbaudes aktu sastāda divos eksemplāros. Vienu eksemplāru izsniedz noliktavai, bet otru glabā Veselības inspekcijā. Pārbaudes aktu paraksta Veselības inspekcijas amatpersona un šo noteikumu 16.5. apakšpunktā minētā persona (šai personai ir tiesības pārbaudes aktā ierakstīt piezīmes par veiktās pārbaudes gaitu). Pārbaudes akts ir derīgs trīs gadus, izņemot gadījumu, ja Veselības inspekcija veic ārkārtas pārbaudi un noformē šo noteikumu 16. punktā minēto pārbaudes aktu vai veic pārbaudi, pamatojoties uz šo noteikumu 13. punktā minēto iesniegumu un šo noteikumu 20. punktā minēto informāciju.
18. Veicot noliktavā ārkārtas pārbaudi, Veselības inspekcijas amatpersona sastāda pārbaudes aktu saskaņā ar šo noteikumu 16. punktu un:
18.1. pieņem šo noteikumu 16.8.1. apakšpunktā minēto lēmumu, ja zāļu aprites kārtība atbilst normatīvajos aktos noteiktajām prasībām;
18.2. pieņem šo noteikumu 16.8.2. apakšpunktā minēto lēmumu, ja iepriekšējā pārbaudē konstatētie trūkumi Veselības inspekcijas norādītajā termiņā nav novērsti vai ja konstatēti pārkāpumi narkotisko zāļu un psihotropo zāļu apritē.
19. Lai atkārtoti saņemtu pārbaudes aktu, noliktavas vadītājs iesniedz šo noteikumu 13. punktā minēto iesniegumu vismaz 30 dienas pirms iepriekšējā pārbaudes akta derīguma termiņa beigām. Dokumentu kopijas (uzrādot oriģinālus) iesniedz, ja tajos veiktas izmaiņas.
20. Ja šo noteikumu 13. punktā minētajā iesniegumā sniegtajā informācijā un dokumentos veiktas izmaiņas, noliktavas vadītājs piecu darbdienu laikā iesniedz Veselības inspekcijā informāciju par notikušajām izmaiņām. Ja noliktavas iesniegtajā informācijā norādīts, ka notikušas izmaiņas telpās, kurās veic zāļu apriti, vai mainīta zāļu aprites kārtība, Veselības inspekcija veic pārbaudi un sastāda pārbaudes aktu saskaņā ar šo noteikumu 16. punktu.
21. Veselības inspekcija par noliktavu, kura saņēmusi šo noteikumu 15., 18. vai 20. punktā minēto pārbaudes aktu, iekļauj tīmekļvietnē šādu informāciju:
21.1. noliktavas nosaukums, adrese un tālruņa numurs;
21.2. pārbaudes aktā norādītais lēmums;
21.3. termiņš, līdz kuram atļauts iegādāties zāles, tai skaitā narkotiskās zāles un psihotropās zāles.
22. Noliktava zāles var iegādāties, ja ir noformēti dokumenti par zāļu iegādi (pavadzīmes, rēķini, protokoli) un tajos ir norādīta vismaz šāda informācija:
22.1. zāļu piegādes datums;
22.2. zāļu nosaukums, zāļu forma, stiprums un katras piegādātās zāļu ražošanas sērijas numurs un daudzums;
22.3. zāļu piegādātāja (nosūtītāja) nosaukums un adrese;
22.4. zāļu derīguma termiņš;
22.5. cena, par kādu zāles piegādātas.
23. Noliktavas vadītājs nodrošina, lai pieprasījumi un attaisnojuma dokumenti par narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iegādi un uzskaiti tiktu noformēti atsevišķi no citu zāļu pieprasījumiem un attaisnojuma dokumentiem. Narkotisko zāļu daudzumu raksta cipariem un vārdiem.
24. Vispārēja tipa aptiekā vai zāļu lieltirgotavā iegādātās narkotiskās zāles un psihotropās zāles var saņemt noliktavas vadītājs un tikai noliktavas vadītāja noteiktās amatpersonas.
25. Vispārēja tipa aptiekas un zāļu lieltirgotavas, piegādājot zāles noliktavai, atbilstoši Eiropas Komisijas 2015. gada 2. oktobra Deleģētās regulas (ES) 2016/161, ar ko papildina Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2001/83/EK, noteicot detalizētus noteikumus par drošuma pazīmēm uz cilvēkiem paredzētu zāļu iesaiņojuma, 23. panta "f" punktam un 26. panta 2. punktam verificē un dzēš uz zāļu iepakojuma esošo unikālo identifikatoru repozitāriju sistēmā.
26. Ārstniecības līdzekļus līdz to izsniegšanai bezatlīdzības lietošanā Nacionālo bruņoto spēku vienību ārstniecības iestādēm uzglabā noliktavā. Ārstniecības līdzekļus, tai skaitā narkotiskās zāles un psihotropās zāles, ar pieņemšanas un nodošanas aktu nodod bezatlīdzības lietošanā Nacionālo bruņoto spēku vienību ārstniecības iestādēm, kurām ir attiecīga Veselības inspekcijas izsniegta atļauja zāļu iegādei, tai skaitā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iegādei.
27. Ārstniecības līdzekļus atbilstoši to piederībai konkrētajai grupai uzglabā atbilstoši normatīvajiem aktiem par zāļu izplatīšanu un ražotāja norādījumiem. Zāles uzglabā, ievērojot to marķējumā un lietošanas instrukcijā noteiktos uzglabāšanas apstākļus.
28. Psihotropās zāles uzglabā atsevišķā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu uzglabāšanas telpā slēdzamos skapjos atsevišķi no pārējām zālēm. Telpā nav pieļaujama nepiederīgu personu iekļūšana.
29. Narkotiskās zāles uzglabā atsevišķā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu uzglabāšanas telpā seifā vai metāla skapī, kas piestiprināts pie sienas vai grīdas. Telpu un seifu vai metāla skapi aprīko ar skaņas vai gaismas signalizāciju. Telpu un seifu vai metāla skapi aizslēdz un pievieno signalizācijai, kura savienota ar centralizēto apsardzes tīklu. Telpā nav pieļaujama nepiederīgu personu iekļūšana.
30. No tirgus atsauktas vai izņemtas zāles, kurām saskaņā ar normatīvajiem aktiem par zāļu izplatīšanu konstatēti defekti, un zāles, kurām beidzies derīguma termiņš vai par kuru kvalitāti radušās šaubas vai aizdomas (turpmāk – nekvalitatīvās zāles), uzglabā atsevišķā telpā, nodalītā vietā vai iepakojumā, lai novērstu vai samazinātu jebkuru iespējamo risku tās sajaukt ar kvalitatīvajām zālēm.
31. Nekvalitatīvās narkotiskās zāles un psihotropās zāles vai no Nacionālo bruņoto spēku vienībām atpakaļ saņemtās neizlietotās narkotiskās zāles un psihotropās zāles uzglabā saskaņā ar šo noteikumu 28. un 29. punktā minētajām prasībām, novēršot iespēju tās sajaukt ar kvalitatīvajām zālēm.
32. Datus par narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iegādi, saņemšanu, izlietošanu, izsniegšanu un iznīcināšanu vienas darbdienas laikā reģistrē narkotisko zāļu un psihotropo zāļu stingrās uzskaites žurnālā (turpmāk – stingrās uzskaites žurnāls) atbilstoši šo noteikumu 2. pielikumam. Stingrās uzskaites žurnāla lapas ir numurētas un cauršūtas. Stingrās uzskaites žurnālu apstiprina ar noliktavas zīmogu, noliktavas vadītāja un atbildīgās amatpersonas parakstu. Žurnāla pēdējā lapā norāda datumu, kad veikts pirmais un pēdējais ieraksts.
33. Datus par narkotisko zāļu iegādi, nodošanu bezatlīdzības lietošanā un iznīcināšanu glabā vismaz 10 gadus. Datus par psihotropo zāļu iegādi, nodošanu bezatlīdzības lietošanā un iznīcināšanu glabā vismaz piecus gadus.
34. Ja informācijas glabāšanai izmanto datorprogrammas, tajās norāda informāciju atbilstoši šo noteikumu 22. punktam, kā arī nodrošina iespēju pēc Veselības inspekcijas pieprasījuma izdrukāt nepieciešamo informāciju (arī par zāļu apriti, uzskaiti, iznīcināšanu un zāļu krājuma stāvokli). Izrakstu datē un apstiprina ar atbildīgās amatpersonas parakstu un personīgo spiedogu (ja tāds ir).
35. Ja ieraksts stingrās uzskaites žurnālā ir kļūdains, to svītro tā, lai būtu redzams ieraksta sākotnējais saturs, blakus raksta labojumu, norāda datumu, kad veikts labojums, un ierakstu apliecina ar parakstu un personīgo spiedogu (ja tāds ir).
36. Atbildīgā amatpersona reizi mēnesī pārbauda narkotisko zāļu un psihotropo zāļu uzskaiti:
36.1. salīdzina stingrās uzskaites žurnālā reģistrēto narkotisko zāļu un psihotropo zāļu atlikumu ar faktisko narkotisko zāļu un psihotropo zāļu atlikumu un pārbaudes rezultātus ieraksta stingrās uzskaites žurnālā, norāda pārbaudes datumu un ierakstu apliecina ar parakstu un personīgo spiedogu (ja tāds ir);
36.2. pārbauda zāļu nosaukumu, stiprumu vai koncentrāciju un zāļu formu;
36.3. ja narkotiskās zāles un psihotropās zāles uzskaita, izmantojot elektronisko vai citu datu apstrādes sistēmu, izraksta datus par narkotisko zāļu un psihotropo zāļu atlikumu par attiecīgo laikposmu un salīdzina tos ar faktisko narkotisko zāļu un psihotropo zāļu atlikumu. Izrakstu datē, un atbildīgā amatpersona to apliecina ar parakstu un personīgo spiedogu (ja tāds ir).
37. Veselības inspekcija, veicot pārbaudi, narkotisko zāļu un psihotropo zāļu stingrās uzskaites žurnāla pēdējā lapā norāda pārbaudes datumu. Veselības inspekcijas amatpersona veikto pārbaudi apliecina ar parakstu un personīgo spiedogu.
38. Narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iztrūkumu vai pārpalikumu, zādzību vai laupīšanu, kā arī zaudējumu stihiskas nelaimes dēļ reģistrē stingrās uzskaites žurnālā. Ja konstatēts narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iztrūkums vai pārpalikums, konstatētas noziedzīga nodarījuma pazīmes vai zaudējumi radušies stihiskas nelaimes dēļ, telpu un seifu aizzīmogo un nodrošina pret nepiederošu personu iekļūšanu. Par notikušo faktu noliktavas vadītājs ziņo tā tiešajam komandierim, Militārajai policijai un Veselības inspekcijai.
39. Ja ir aizdomas par iespējami viltotām zālēm un iespējami nekvalitatīvām zālēm, noliktavas vadītājs par to paziņo Veselības inspekcijai. Paziņojumā norāda:
39.1. zāļu nosaukumu, stiprumu vai koncentrāciju un zāļu formu;
39.2. zāļu marķējumā un lietošanas instrukcijā norādīto ražotāju un reģistrācijas īpašnieku (ja tāds ir);
39.3. zāļu sērijas numuru;
39.4. personu, no kuras zāles iegādātas.
40. Noliktava pēc pieprasījuma iesniedz Veselības inspekcijā un Zāļu valsts aģentūrā pārskatu par narkotisko zāļu un psihotropo zāļu izlietojumu (3. pielikums).
41. Ja iznīcina nekvalitatīvas zāles, tai skaitā narkotiskās zāles vai psihotropās zāles, datus par zāļu iznīcināšanu reģistrē atbilstošā uzskaites sistēmā. Datus par atpakaļ saņemto zāļu, tai skaitā narkotisko zāļu un psihotropo zāļu, iznīcināšanu reģistrē nekvalitatīvo un atpakaļ saņemto zāļu reģistrācijas žurnālā (4. pielikums).
42. Nekvalitatīvās zāles, kas netiek nodotas atpakaļ piegādātājam, un no Nacionālo bruņoto spēku vienībām atpakaļ saņemtās neizlietotās zāles, kā arī narkotiskās zāles un psihotropās zāles iznīcina ar Nacionālo bruņoto spēku pavēli izveidotas komisijas klātbūtnē saskaņā ar normatīvo aktu prasībām par atkritumu apsaimniekošanu vai slēdz līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar personu, kura apsaimnieko bīstamos atkritumus un ir saņēmusi atbilstošu atļauju.
43. Par nekvalitatīvo zāļu un no Nacionālo bruņoto spēku vienībām atpakaļ saņemto neizlietoto narkotisko zāļu un psihotropo zāļu iznīcināšanu vai nodošanu personai, ar kuru noslēgts līgums par bīstamo atkritumu apsaimniekošanu, noformē aktu. Tajā norāda zāļu nosaukumu, sērijas numuru, daudzumu, stiprumu, iznīcināšanas iemeslu, komisijas locekļu vārdu, uzvārdu un amatu.
44. Aktu par narkotisko zāļu vai psihotropo zāļu iznīcināšanu sastāda divos eksemplāros. Vienu eksemplāru triju dienu laikā nosūta Veselības inspekcijai, bet otru glabā 10 gadus.
1. Lūdzu Veselības inspekciju veikt (vajadzīgo atzīmēt ar x):
zāļu aprites pārbaudi, tai skaitā:
psihotropo zāļu aprites pārbaudi;
narkotisko zāļu aprites pārbaudi;
zāļu aprites pārbaudi sakarā ar pārbaudes akta derīguma termiņa beigām, tai skaitā:
psihotropo zāļu aprites pārbaudi;
narkotisko zāļu aprites pārbaudi;
zāļu aprites atkārtotu pārbaudi (pēc pārbaudes laikā konstatēto pārkāpumu un trūkumu novēršanas), tai skaitā:
psihotropo zāļu aprites pārbaudi;
narkotisko zāļu aprites pārbaudi.
2. Informēju Veselības inspekciju (vajadzīgo atzīmēt ar x):
par izmaiņām sniegtajā informācijā;
ka iesniedzu dokumentus, kuros ir izdarītas izmaiņas.
3. Informācija par iesniedzēju:
3.1. Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas nosaukums
3.2. juridiskā adrese, pasta indekss | |
3.3. faktiskā adrese, pasta indekss |
3.4. tālrunis __________________
3.5. fakss __________________
3.6. e-pasta adrese __________________
4. Informācija par atbildīgajām amatpersonām:
4.1. par zāļu apriti atbildīgā amatpersona:
4.1.1. vārds, uzvārds |
4.1.2. personas kods ___________________
4.1.3. izglītība |
4.2. par narkotisko zāļu vai psihotropo zāļu apriti atbildīgā amatpersona:
4.2.1. vārds, uzvārds |
4.2.2. personas kods ___________________
4.2.3. izglītība |
5. Iesniegumam pievienotas šādu dokumentu kopijas (vajadzīgo atzīmēt ar x):
dokuments par atbildīgo amatpersonu norīkošanu uz _____ lp.
atbildīgo amatpersonu izglītību apliecinoši dokumenti uz _____ lp.
lietojamo zāļu saraksts uz _____ lp.
(Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas nosaukums) |
vadītājs | |
(vārds, uzvārds, paraksts) |
(datums) |
(Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas nosaukums) |
Zāļu nosaukums | ||
Zāļu forma un aktīvās vielas saturs | ||
Nr. p. k. | Saņemts | Izlietots | Atlikums | Atbildīgās amatpersonas paraksts | |||||
datums | no kurienes saņemts | daudzums | datums | kam izsniegts | daudzums | saņēmēja paraksts | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Noliktavas vadītājs | |
(vārds, uzvārds, paraksts) |
Atbildīgā amatpersona | |
(vārds, uzvārds, paraksts) |
Z. v.
(Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas nosaukums) |
Nr. p. k. | Vielas starptautiskais nosaukums | Atlikums gada beigās | Saņemts, iepirkts | |
no kurienes saņemts; pavadzīmes Nr. | daudzums | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Atbildīgā amatpersona
(vārds, uzvārds, paraksts, personīgais spiedogs, kontakttālrunis) |
(datums) |
Z. v.
(Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības līdzekļu noliktavas nosaukums) |
Nr. p. k. | Datums | Zāļu nosaukums, forma | Stiprums1 | Zāļu daudzums dozējuma, tilpuma vai masas vienībās | Persona, kura nodod zāles | Paraksts par nodošanu | Saņēmēja paraksts | Iznīcināšanas akta numurs un datums |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Piezīme. 1 Stiprums – atkarībā no zāļu formas kvantitatīvi izteikts aktīvās vielas saturs vienā dozējuma, tilpuma vai masas vienībā.
Noliktavas vadītājs | |
(vārds, uzvārds, paraksts) |
Z. v.