Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta rīkojums Nr. 621

Rīgā 2022. gada 20. septembrī (prot. Nr. 48 4. §)
Par apropriācijas pārdali

1. Lai nodrošinātu informācijas sistēmas "Politikas plānošanas dokumentu datubāze" saturiskās un funkcionālās pārneses uz tīmekļvietni www.likumi.lv īstenošanu, atbilstoši Likuma par budžetu un finanšu vadību 9. panta piecpadsmitajai daļai atbalstīt valsts budžeta apropriācijas pārdali 2022. gadā 35 000 euro apmērā no Pārresoru koordinācijas centra budžeta programmas 01.00.00 "Pārresoru koordinācijas centra darbības nodrošināšana" uz Tieslietu ministrijas budžeta apakšprogrammu 09.07.00 "Oficiālās publikācijas un tiesiskās informācijas nodrošināšana".

2. Pārresoru koordinācijas centram un Tieslietu ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimu par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un pēc Saeimas atļaujas saņemšanas veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta vietā - finanšu ministrs J. Reirs
20.09.2022