Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).
Ministru kabineta rīkojums Nr. 709

Rīgā 2021. gada 6. oktobrī (prot. Nr. 66 40. §)
Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1.  Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Labklājības ministrijai (Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai) finansējumu 62 332 euro apmērā, lai kompensētu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izdevumus, kas saistīti ar piemaksu par virsstundu darbu atbilstoši faktiskajam virsstundu apjomam, piemaksu par papildu pienākumu veikšanu un piemaksu par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti laikposmā no 2021. gada 1. janvāra līdz 2021. gada 30. aprīlim Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras darbiniekiem, kuri nodrošināja ar Covid-19 ietekmes mazināšanu saistīto pakalpojumu piešķiršanu un izmaksu veikšanu, kā arī klientu neklātienes konsultēšanu.

2. Labklājības ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par šā rīkojuma 1. punktā minēto līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas izmaiņas.

Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs ‒ Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs J. Bordāns

Labklājības ministrs G. Eglītis
06.10.2021