Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 409

Rīgā 2021. gada 8. jūnijā (prot. Nr. 46 51. §)

Par apropriācijas pārdali starp Kultūras ministrijas budžeta apakšprogrammām

1. Lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz kultūras nozari, atbalstīt apropriācijas pārdali 2021. gadā no Kultūras ministrijas budžeta apakšprogrammas 25.02.00 "Valsts kultūrkapitāla fonda programmu un projektu konkursi" prioritārajam pasākumam "Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) stiprināšana (jaunrades stipendijas, muzikālo teātru atbalsts)" piešķirtā finansējuma, samazinot dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un subsīdiju un dotāciju izdevumus 192 946 euro apmērā, uz šādām budžeta apakšprogrammām:

1.1. uz budžeta apakšprogrammu 19.07.00 "Mākslas un literatūra", palielinot dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un pārējos valsts budžeta uzturēšanas izdevumu transfertus pašvaldībām par 172 710 euro, pārskaitīšanai Liepājas pilsētas pašvaldībai sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Liepājas teātris" darbības nodrošināšanai;

1.2. uz budžeta apakšprogrammu 25.01.00 "Valsts kultūrkapitāla fonda darbības nodrošināšana", palielinot dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un atlīdzības izdevumus par 20 236 euro, lai Valsts kultūrkapitāla fonds nodrošinātu ekspertiem samaksu par projektu izvērtēšanu.

2. Kultūras ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Kultūras ministrs N. Puntulis

08.06.2021