Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 197

Rīgā 2021. gada 25. martā (prot. Nr. 29 14. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2017. gada 16. augusta rīkojumā Nr. 428 "Par informācijas sabiedrības attīstības pamatnostādņu ieviešanu publiskās pārvaldes informācijas sistēmu jomā (mērķarhitektūras 18.0. versija)"

Izdarīt Ministru kabineta 2017. gada 16. augusta rīkojumā Nr. 428 "Par informācijas sabiedrības attīstības pamatnostādņu ieviešanu publiskās pārvaldes informācijas sistēmu jomā (mērķarhitektūras 18.0. versija)" (Latvijas Vēstnesis, 2017, 164. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot projekta "Probācijas klientu uzskaites sistēmas pilnveidošana" (turpmāk - projekts) apraksta daļā "Darbības projekta mērķu sasniegšanai" tekstu "5) optimizēt VPD uzraudzības un kontroles funkciju, pilnveidojot un pielāgojot PLUS risinājumu izmantošanai planšetdatoros, un uzlabot PLUS lietojamību;".

2. Aizstāt projekta apraksta daļas "Plānotie iznākuma rādītāji" 2. punkta ceturtajā ailē skaitli "2" ar skaitli "0".

3. Aizstāt projekta apraksta daļā "Plānotie iznākuma rādītāji" skaitli un vārdus "36 mēnešu laikā no līguma vai vienošanās noslēgšanas par projekta īstenošanu" ar vārdiem un skaitļiem "līdz 2021. gada 30. novembrim".

4. Svītrot projekta apraksta daļā "Saistība ar iepriekšējā plānošanas perioda projektiem, projekta lietderība un ieguldījums specifiskā atbalsta mērķa rezultāta rādītājos" tekstu "6) PLUS sistēma pielāgota darbam ar planšetdatoriem, tādējādi samazinot laiku, kas nepieciešams datu iegūšanai un ievadei sistēmā".

5. Svītrot projekta apraksta daļā "Saistība ar iepriekšējā plānošanas perioda projektiem, projekta lietderība un ieguldījums specifiskā atbalsta mērķa rezultāta rādītājos" tekstu "4) līdz ar PLUS izmantošanu planšetdatoros darbiniekiem nebūs nepieciešams informāciju dublēt un ievadīt vairākkārtīgi, līdz ar to VPD darbinieki varēs vairāk laika veltīt darbam ar probācijas klientiem".

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
tieslietu ministrs J. Bordāns

25.03.2021