Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 782

Rīgā 2020. gada 21. decembrī (prot. Nr. 84 32. §)

Par dezinfekcijas līdzekļu piešķiršanu NATO trasta fondam Covid-19 izplatības ierobežošanai

1. Latvijas Republikas Pastāvīgajai pārstāvniecībai Ziemeļatlantijas līguma organizācijā (NATO) iesniegt Latvijas pieteikumu dalībai NATO Pandēmijas atbalsta trasta fondā.

2. Lai atbalstītu NATO veidotos individuālo aizsardzības līdzekļu, medicīnas aprīkojuma un dezinfekcijas līdzekļu rezerves krājumus dalībvalstīs, atbalstīt Aizsardzības ministrijas priekšlikumu par virsmām paredzēto dezinfekcijas līdzekļu piešķiršanu NATO Pandēmijas atbalsta trasta fondam ne vairāk kā 50 000 euro vērtībā, kas centralizēti iegādāti no finansējuma, kas piešķirts saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 27. aprīļa rīkojumu Nr. 220 "Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"".

3. Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram segt dezinfekcijas līdzekļu transportēšanas izdevumus no finanšu līdzekļiem, kas piešķirti saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 27. aprīļa rīkojumu Nr. 220 "Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"", nepārsniedzot 2000 euro, ja būs attiecīgs NATO pieprasījums nosūtīt dezinfekcijas līdzekļus uz NATO Pandēmijas atbalsta trasta fonda noliktavu vai konkrētai valstij, kas lūgusi palīdzību.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

21.12.2020