Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 746

Rīgā 2020. gada 8. decembrī (prot. Nr. 81 13. §)

Par apropriācijas pārdali no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas budžeta uz valsts budžeta programmu 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Atbalstīt apropriācijas pārdali no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas budžeta apakšprogrammām uz budžeta resora "74. Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" programmu 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" 248 643 euro apmērā, lai lietderīgi izmantotu valsts budžeta līdzekļus, kas ietaupīti saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežojumiem (pārplānotajiem apstiprināto projektu aktivitāšu izpildes grafikiem un tādu aktivitāšu atcelšanu, kas saistītas ar klātienes pasākumiem un komandējumiem), tai skaitā:

1.1. 196 000 euro no apakšprogrammas 21.02.00 "Vides aizsardzības projekti";

1.2. 52 643 euro no apakšprogrammas 21.13.00 "Nozares vides projekti".

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministra
pienākumu izpildītājs,
Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

08.12.2020