Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 678

Rīgā 2020. gada 24. novembrī (prot. Nr. 73 31. §)

Par apropriācijas palielināšanu Veselības ministrijai

1. Atbilstoši likuma "Par valsts budžetu 2020. gadam" 44. panta otrajai un trešajai daļai atbalstīt apropriācijas palielināšanu Veselības ministrijai resursiem no dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem un izdevumiem programmā 97.00.00 "Nozares vadība un politikas plānošana" 17 775 euro apmērā, lai nodrošinātu finansējumu kapitālieguldījumiem valsts nekustamajā īpašumā Antonijas ielā 1, Rīgā.

2. Veselības ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par valsts budžeta apropriācijas palielināšanu atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas palielināšanu un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, palielināt apropriāciju.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Veselības ministre I. Viņķele

24.11.2020