Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 673

Rīgā 2020. gada 24. novembrī (prot. Nr. 75 27. §)

Par prioritārajiem pasākumiem paredzētā finansējuma pārdali

1. Atbalstīt finansējuma pārdali Ārlietu ministrijas budžeta programmas 97.00.00 "Nozaru vadība un politikas plānošana" ietvaros no prioritārā pasākuma "Diasporas atbalsta valsts budžeta finansējuma pieprasījums" 7 000 euro apmērā un prioritārā pasākuma "Informācijas par spēkā esošajām starptautiskajām un nacionālajām sankcijām nodrošināšana, IKT funkcionalitātes nodrošināšana un pārvaldības spēju stiprināšana pieaugošo kiberdraudu apstākļos, pārstāvniecību ārvalstīs materiāli tehniskais nodrošinājums" 150 600 euro apmērā, lai nodrošinātu Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 16. panta otrajā daļā noteikto atlīdzību.

2. Ārlietu ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas pārdali atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ārlietu ministrs E. Rinkēvičs

24.11.2020