Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 607

Rīgā 2020. gada 19. oktobrī (prot. Nr. 61 27. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (budžeta resoram "47. Radio un televīzija") 30 930 euro, tai skaitā:

1.1. 13 832 euro, lai segtu Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes izdevumus par sabiedriskā pasūtījuma izvērtējumu, kas saistīts ar komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem papildus piešķirto finansējumu efektīvai sabiedrības informēšanai par aktualitātēm saistībā ar Covid-19 un daudzpusīgas informācijas un viedokļu sniegšanai Covid-19 krīzes pārvarēšanā, kā arī lai nodrošinātu valsts informatīvās telpas drošību;

1.2. 17 098 euro pārskaitīšanai valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Latvijas Radio", lai segtu izdevumus par papildu satura izveidi un izplatīšanu saistībā ar Covid-19, kā arī segtu izdevumus par epidemioloģiskās drošības pasākumiem valsts sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Latvijas Radio", kas nepieciešami, lai mazinātu darbinieku un intervējamo personu risku inficēties ar Covid-19.

2. Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas izmaiņas.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Kultūras ministrs N. Puntulis

19.10.2020