Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 399

Rīgā 2020. gada 30. jūlijā (prot. Nr. 46 35. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Labklājības ministrijai finansējumu 524 045 euro apmērā, lai 2020. gadā nodrošinātu Covid-19 izplatības un masveida inficēšanās gadījumu novēršanu un saslimšanas risku mazināšanu Labklājības ministrijas pakļautībā esošajos valsts sociālās aprūpes centros, tai skaitā:

1.1. 118 583 euro, lai kompensētu izdevumus saistībā ar īstenotajiem Covid-19 pretepidēmijas pasākumiem, no tiem izdevumiem atlīdzībai 1825 euro (izdevumi saistībā ar piemaksu par darbu īpašos apstākļos un papildu darbu) un izdevumiem precēm un pakalpojumiem 116 758 euro (dezinfekcijas līdzekļu un individuālo aizsardzības līdzekļu iegādes izdevumi);

1.2. 405 462 euro izdevumiem pamatkapitāla veidošanai, lai veicinātu klientu drošību un mazinātu risku inficēties ar Covid-19, no tiem videonovērošanas sistēmu atjaunošanai (izbūvei) 277 500 euro, automātisko vārtu iegādei un uzstādīšanai 36 365 euro, aktivitāšu laukumu ierīkošanai valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē "Teika" un filiālē "Ezerkrasti" 21 430 euro, automātisko virsmu dezinfekcijas iekārtu iegādei 49 167 euro un dezinfekcijas lampu iegādei 21 000 euro.

2. Labklājības ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidenta vietā -
Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

Labklājības ministre R. Petraviča

30.07.2020
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.