Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 340

Rīgā 2020. gada 18. jūnijā (prot. Nr. 41 53. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Kultūras ministrijai 394 501 euro, lai Covid-19 izplatības seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumu ietvaros veiktu investīcijas kultūras infrastruktūrā, tai skaitā:

1.1. 204 800 euro Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam - apkures sistēmas atjaunošanai un muzeja eksponātēku restaurācijas darbiem;

1.2. 189 701 euro pārskaitīšanai valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Latvijas Nacionālā opera un balets" - nekustamā īpašuma Aspazijas bulvārī 3, Rīgā, pirmsavārijas stāvoklī esošo apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, kā arī ūdens un kanalizācijas sistēmu projektēšanai un ugunsdzēsības un apziņošanas sistēmas daļējas izbūves sākšanai.

2. Kultūras ministrijai sagatavot un divu nedēļu laikā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par līdzekļu piešķiršanu atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas izmaiņas.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Kultūras ministrs N. Puntulis

18.06.2020