Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 328

Rīgā 2020. gada 18. jūnijā (prot. Nr. 41 28. §)

Par palīdzības sniegšanu Gruzijai Covid-19 izplatības ierobežošanā

1. Lai sniegtu atbalstu Gruzijai Covid-19 izplatības ierobežošanā, Aizsardzības ministrijai (Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram) izsniegt Ārlietu ministrijai dezinfekcijas līdzekļus 35 000 euro vērtībā, kas centralizēti iegādāti no finansējuma, kas piešķirts saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 27. aprīļa rīkojumu Nr. 220 "Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"", un segt dezinfekcijas līdzekļu transportēšanas izdevumus uz Gruziju, nepārsniedzot 5000 euro apmēru.

2. Ārlietu ministrijai organizēt dezinfekcijas līdzekļu nogādāšanu Gruzijai, un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram segt transportēšanas izdevumus no šā rīkojuma 1. punktā minētajiem līdzekļiem.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ārlietu ministra vietā -
finanšu ministrs J. Reirs

18.06.2020