Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Izglītības un zinātnes ministra rīkojums Nr. 1-2e/20/166

Rīgā 2020. gada 28. aprīlī

Par kvalifikācijas prakses apjoma samazināšanu

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 4.3.1 2. apakšpunktā izglītības un zinātnes ministram noteiktajām tiesībām pieņemt lēmumu attiecībā uz kvalifikācijas prakses apjoma samazināšanu programmās, kuras izglītojamais uzsāk pēc pamatizglītības ieguves, kā arī ievērojot valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un tās ietvaros noteiktos ierobežojumus un aizliegumus koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai, tostarp mācību procesa norises pārtraukšanu klātienē un mācību nodrošināšanu attālināti, epidemioloģiskās drošības pasākumus, klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti, kas kopumā būtiski ietekmē izglītojamo iespēju valsts profesionālās izglītības standartā, kā arī attiecīgajās profesionālās izglītības programmās noteiktajā apjomā un termiņā iziet kvalifikācijas praksi iestādē, pie komersanta vai biedrībā, noteikt, ka kvalifikācijas prakses apjoms samazināms par 320 stundām profesionālās vidējās izglītības programmās un arodizglītības programmās un par 240 stundām profesionālās pamatizglītības programmās, ja izglītības iestāde, individuāli izvērtējot izveidojušos situāciju un konkrētās programmas specifiku, secina, ka nav iespējamas citas kvalifikācijas prakses organizēšanas iespējas.

Izglītības un zinātnes ministre I. Šuplinska

28.04.2020