Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 226

Rīgā 2020. gada 30. aprīlī (prot. Nr. 28 10. §)

Par atļauju Iekšlietu ministrijai uzņemties ilgtermiņa saistības, lai nodrošinātu Valsts robežsardzes dalību Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūras (FRONTEX) organizētajās kopīgajās operācijās, kā arī īstenotu projektus un pasākumus

1. Atļaut Iekšlietu ministrijai (Valsts robežsardzei) uzņemties ilgtermiņa saistības un slēgt līgumus, lai nodrošinātu Valsts robežsardzes dalību Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūras (turpmāk - FRONTEX aģentūra) organizētajās kopīgajās operācijās un īstenotu tās apstiprinātos projektus un pasākumus dotāciju līgumos (Grant agreement) vai citos līgumos noteiktajā apmērā (ārvalstu finanšu palīdzība iestādes ieņēmumos).

2. Ja nepieciešams, finanšu līdzekļus neattiecināmo izmaksu segšanai (pievienotās vērtības nodokļa samaksai), kā arī priekšfinansējumam pārdalīt no 74. resora "Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesa pārdalāmais finansējums" 80.00.00 programmas "Nesadalītais finansējums Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības projektu un pasākumu īstenošanai" uz Iekšlietu ministrijas budžeta apakšprogrammu 67.14.00 "FRONTEX Aģentūras starptautisko operāciju nodrošināšana".

3. Iekšlietu ministrijai (Valsts robežsardzei) pēc FRONTEX aģentūras atmaksātā valsts nodrošinātā priekšfinansējuma saņemšanas ieskaitīt to valsts pamatbudžeta ieņēmumos no apakšprogrammas 67.02.00 "Atmaksas valsts pamatbudžetā par Eiropas Kopienas iniciatīvu fondu finansējumu".

4. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2016. gada 6. oktobra rīkojumu Nr. 580 "Par atļauju Iekšlietu ministrijai uzņemties ilgtermiņa saistības, lai nodrošinātu Valsts robežsardzes dalību Eiropas Aģentūras operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām (FRONTEX) organizētajās starptautiskajās operācijās" (Latvijas Vēstnesis, 2016, 196. nr.).

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Iekšlietu ministrs S. Ģirģens

30.04.2020