Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 220

Rīgā 2020. gada 27. aprīlī (prot. Nr. 26 40. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Aizsardzības ministrijai (Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram) finansējumu, kas nepārsniedz 45 734 760 euro, lai saistībā ar ārkārtējo situāciju, kas izsludināta Covid-19 izplatības ierobežošanai (Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"), segtu institūciju prioritāro vajadzību sarakstā minēto individuālo aizsarglīdzekļu un dezinfekcijas līdzekļu iegādes un transportēšanas izdevumus, tai skaitā no minētā finansējuma sniegtu atbalstu Itālijai, Sanmarīno un Spānijai Covid-19 izplatības ierobežošanā, nepārsniedzot 100 000 euro.

2. Aizsardzības ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par šā rīkojuma 1. punktā minēto līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" atbilstoši faktiski nepieciešamajam apmēram.

3. Aizsardzības ministrijai triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām sagatavot un aizsardzības ministram iesniegt Ministru kabinetā pārskatu par šā rīkojuma 1. punktā minētā finansējuma izlietojumu atbilstoši faktiskajai situācijai un priekšlikumus tālākai rīcībai ar uzkrātajām rezervēm.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

27.04.2020