Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Veselības ministra rīkojums Nr. 91

Rīgā 2020. gada 23. aprīlī

Par karantīnas režīma atcelšanu

Izdots saskaņā ar
Epidemioloģiskās drošības likuma
36. panta pirmo daļu

Sakarā ar to, ka Lietuvas kompetentās iestādes neielaida Lietuvā tranzītā no Somijas, Igaunijas un Latvijas ceļojošus Bulgārijas valstspiederīgos, no kuriem vienam tika laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze un ievērojot to, ka minētām personām Latvijā nav deklarētās dzīvesvietas, līdz ar ko bija palielināts turpmāks infekcijas izplatīšanās risks sabiedrībā, ar veselības ministra 2020. gada 5. aprīļa rīkojumu Nr. 74 "Par karantīnas režīma noteikšanu" tika noteikts karantīnas režīms ārzemnieku uzturēšanās vietai bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās un teritorijā Bauskas novadā, Mežotnes pagastā, Garozā. Pēc 14 dienu karantīnas minētajā uzturēšanas vietā Bulgārijas valstspiederīgie ir atstājuši Latvijas teritoriju, līdz ar to vairs nav nepieciešams saglabāt karantīnas režīmu minētajā uzturēšanās vietā. Ņemot vērā minēto:

1. Atcelt veselības ministra 2020. gada 5. aprīļa rīkojumu Nr. 74 "Par karantīnas režīma noteikšanu".

2. Rīkojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Veselības ministre I. Viņķele

24.04.2020