Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 180

Rīgā 2020. gada 16. aprīlī (prot. Nr. 25 2. §)

Par iemaksu ANO Humānās palīdzības koordinācijas biroja un Pasaules Veselības organizācijas Globālā humānās palīdzības plāna cīņai ar Covid-19 budžetā

Lai nodrošinātu Latvijas atbalstu ANO Humānās palīdzības koordinācijas biroja un Pasaules Veselības organizācijas Globālā humānās palīdzības plāna cīņai ar Covid-19 darbībai, Ārlietu ministrijai 2020. gadā no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Iemaksas starptautiskajās organizācijās" līdzekļiem veikt iemaksu ANO Humānās palīdzības koordinācijas biroja un Pasaules Veselības organizācijas Globālā humānās palīdzības plāna cīņai ar Covid-19 budžetā 100 000 euro apmērā.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ārlietu ministrs E. Rinkēvičs

16.04.2020