Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru prezidenta rīkojums Nr. 2020/1.2.1.-63

Rīgā 2020. gada 23. martā

Grozījumi Ministru prezidenta 2020. gada 16. marta rīkojumā Nr. 2020/1.2.1.-60 "Par starpinstitūciju darbības koordinācijas grupu"

Izdarīt Ministru prezidenta 2020. gada 16. marta rīkojumā Nr. 2020/1.2.1.-60 "Par starpinstitūciju darbības koordinācijas grupu" (Latvijas Vēstnesis, 2020, 54. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 1. punkta daļu "Koordinācijas grupas locekļi" ar vārdiem "G. Kaminskis - Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis" (alfabēta secībā).

2. Aizstāt 3. punktā vārdus "Ministru kabinetu ar aktuālo informāciju" ar vārdiem "Ministru kabinetu regulāri ar aktuālo operatīvo informāciju".

3. Papildināt rīkojumu ar 3.4. un 3.5. apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.4. nekavējoties īstenot vienotu individuālo aizsardzības līdzekļu iegādes koordināciju, lai nodrošinātu veselības nozarē strādājošo ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu, sabiedrības veselības speciālistu un citu Covid-19 izplatīšanas ierobežošanā iesaistīto darbinieku veselības drošību un aizsardzību. Koordinācijas pasākumi iekļauj nepieciešamo individuālo aizsardzības līdzekļu apjoma noskaidrošanu, tehniskās specifikācijas izstrādi, piegādes organizēšanu (tai skaitā transporta), sadarbību ar citām iesaistītajām institūcijām, kā arī vietējā tirgus apzināšanu par individuālo aizsardzības līdzekļu piegādes iespējām;

3.5. nekavējoties īstenot vienotu dezinfekcijas līdzekļu un materiāltehnisko līdzekļu iegādes koordināciju iesaistītajām institūcijām, lai ierobežotu Covid-19 izplatīšanos. Koordinācijas pasākumi iekļauj nepieciešamo dezinfekcijas līdzekļu apjoma noskaidrošanu, tehniskās specifikācijas izstrādi, piegādes organizēšanu (tai skaitā transporta), sadarbību ar citām iesaistītajām institūcijām, kā arī vietējā tirgus apzināšanu par dezinfekcijas līdzekļu piegādes iespējām."

4. Papildināt rīkojumu ar 4.1 punktu šādā redakcijā:

"4.1 Iesaistītajām institūcijām ir pienākums nekavējoties sniegt visu nepieciešamo informāciju un atbalstu koordinācijas grupai. Ja ir apgrūtināta šā rīkojuma 1. punktā minētā uzdevuma izpildes nodrošināšanai nepieciešamās informācijas saņemšana, koordinācijas grupas vadītājs par to informē Ministru prezidentu."

Ministru prezidents A. K. Kariņš

23.03.2020