Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Detektīvdarbības likumā

Izdarīt Detektīvdarbības likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2001, 16. nr.; 2004, 9. nr.; Latvijas Vēstnesis, 2010, 76. nr.; 2012, 104. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt likumu ar 16. un 17. pantu šādā redakcijā:

"16. pants. (1) Par detektīvsabiedrībai vai detektīvam šajā likumā noteikto aizliegumu pārkāpšanu vai pienākumu nepildīšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no septiņām līdz septiņdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai - no četrpadsmit līdz simt naudas soda vienībām.

(2) Par detektīvdarbības veikšanu bez licences vai sertifikāta piemēro naudas sodu fiziskajai personai vai valdes loceklim no sešdesmit līdz četrsimt naudas soda vienībām, atņemot tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās uz laiku līdz pieciem gadiem vai bez tā.

17. pants. Administratīvā pārkāpuma procesu par šā likuma 16. pantā minētajiem pārkāpumiem veic Valsts policija."

2. Papildināt pārejas noteikumus ar 7. punktu šādā redakcijā:

"7. Šā likuma 16. un 17. pants stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu."

Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas.

Likums Saeimā pieņemts 2019. gada 12. decembrī.

Valsts prezidents E. Levits

Rīgā 2019. gada 23. decembrī

24.12.2019
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.