Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 297

Rīgā 2018. gada 22. maijā (prot. Nr. 25 22. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 6. februāra noteikumos Nr. 78 "Prasības elektrotransportlīdzekļu uzlādes, dabasgāzes uzpildes, ūdeņraža uzpildes un krasta elektropadeves iekārtām"

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likuma
31. panta pirmās daļas 3. punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2018. gada 6. februāra noteikumos Nr. 78 "Prasības elektrotransportlīdzekļu uzlādes, dabasgāzes uzpildes, ūdeņraža uzpildes un krasta elektropadeves iekārtām" (Latvijas Vēstnesis, 2018, 33. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot 1. punktā vārdus "publiski pieejamām".

2. Izteikt 2.7. apakšpunktu šādā redakcijā:

"2.7. publiski pieejams uzlādes vai uzpildes punkts - uzlādes vai uzpildes punkts apgādei ar alternatīvu degvielu, kuram var piekļūt visi attiecīgās degvielas transportlīdzekļu lietotāji. Nediskriminējoša piekļuve var ietvert dažādus autentifikācijas, izmantošanas un maksāšanas nosacījumus. Par publiski pieejamu uzlādes punktu nav uzskatāms:

2.7.1. pie dzīvojamās mājas vai tai piekritīgā garāžas ēkā vai teritorijā izveidots uzlādes punkts, kas pieejams tikai attiecīgās mājas infrastruktūras tiesīgiem lietotājiem;

2.7.2. uzlādes punkts, kas pieejams tikai vienas juridiskās personas ekspluatēto transportlīdzekļu uzlādei;

2.7.3. uzlādes punkts, kas uzstādīts publiski nepieejamā transportlīdzekļu apkopes vai remonta darbnīcā vai tās teritorijā."

3. Papildināt noteikumus ar 2.7.1 apakšpunktu šādā redakcijā:

"2.7.1 uzpildes punkts - uzpildes iekārta jebkādas degvielas (izņemot sašķidrināto dabasgāzi) uzpildei transportlīdzeklī, izmantojot fiksētu vai pārvietojamu aprīkojumu."

4. Svītrot 3. punktu.

5. Svītrot 13., 14. un 15. punktā vārdus "publiski pieejams" (attiecīgā locījumā).

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Satiksmes ministra vietā -
Ministru prezidenta biedrs,
ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens

25.05.2018