Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 283

Rīgā 2018. gada 15. maijā (prot. Nr. 24 19. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2017. gada 7. novembra noteikumos Nr. 662 "Noteikumi par valsts tiešās pārvaldes iestāžu un citu valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu (darbinieku) atlīdzības un personu uzskaites sistēmu"

Izdoti saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu
un darbinieku atlīdzības likuma 3. panta astoto daļu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2017. gada 7. novembra noteikumos Nr. 662 "Noteikumi par valsts tiešās pārvaldes iestāžu un citu valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu (darbinieku) atlīdzības un personu uzskaites sistēmu" (Latvijas Vēstnesis, 2017, 228. nr.) šādus grozījumus:

1.1. aizstāt noteikumu tekstā vārdus "Finanšu ministrija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Valsts kanceleja" (attiecīgā locījumā);

1.2. izteikt 2. punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"2. Sistēma ir valsts informācijas sistēma, un tās pārzinis ir Valsts kanceleja. Valsts kanceleja, īstenojot valsts politiku sabiedriskajā sektorā nodarbināto atlīdzības jomā, un Finanšu ministrija, īstenojot valsts politiku valsts budžeta izstrādes jomā, izmanto sistēmu, lai:";

1.3. aizstāt 14. punktā tekstu "(elektroniskā pasta adrese: pud@fm.gov.lv)" ar tekstu "(elektroniskā pasta adrese: pud@mk.gov.lv)".

2. Noteikumi stājas spēkā 2018. gada 1. jūnijā.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola

01.06.2018