Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr. 750

Rīgā 2017. gada 12. decembrī (prot. Nr. 61 57. §)
Noteikumi par valsts nodevu par atļaujas izsniegšanu atbildīgajai personai par izmēģinājuma, izmēģinājumā iesaistīto personu un izmēģinājuma dzīvnieku pārraudzību
Izdoti saskaņā ar Dzīvnieku aizsardzības likuma
10. panta 24. punktu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru un kārtību, kādā veicama samaksa par atļaujas izsniegšanu atbildīgajai personai, kas veic izmēģinājuma, izmēģinājumā iesaistīto personu un izmēģinājuma dzīvnieku pārraudzību (turpmāk – izmēģinājuma projekta atbildīgā persona).

2. Valsts nodevas apmērs par atļaujas izsniegšanu izmēģinājuma projekta atbildīgajai personai ir 60 euro.

3. Valsts nodevu samaksā, pirms tiek iesniegts iesniegums atļaujas saņemšanai par izmēģinājuma, izmēģinājumā iesaistīto personu un izmēģinājuma dzīvnieku pārraudzību. Maksājumu veic:

3.1. ar tāda maksājumu pakalpojumu sniedzēja starpniecību, kuram ir tiesības sniegt maksājumu pakalpojumus Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma izpratnē;

3.2. Pārtikas un veterinārajā dienestā ar maksājumu karti maksājumu karšu pieņemšanas terminālī vai citā alternatīvā sistēmā, ja dienests vai starpniekinstitūcija to tehniski nodrošina.

4. Valsts nodevu par atļaujas izsniegšanu izmēģinājuma projekta atbildīgajai personai ieskaita valsts pamatbudžetā.

5. Noteikumi stājas spēkā 2018. gada 1. janvārī.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs
01.01.2018