Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 732

Rīgā 2017. gada 12. decembrī (prot. Nr. 61 27. §)

Grozījums Ministru kabineta 2009. gada 17. jūnija noteikumos Nr. 550 "Kārtība, kādā aprēķināms, piešķirams, izmaksājams pabalsts garantētā minimālā ienākumu līmeņa nodrošināšanai un slēdzama vienošanās par līdzdarbību"

Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un
sociālās palīdzības likuma
36. panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009. gada 17. jūnija noteikumos Nr. 550 "Kārtība, kādā aprēķināms, piešķirams, izmaksājams pabalsts garantētā minimālā ienākumu līmeņa nodrošināšanai un slēdzama vienošanās par līdzdarbību" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 97. nr.) grozījumu un papildināt II nodaļu ar 12.1 punktu šādā redakcijā:

"12.1 Ja saskaņā ar normatīvajiem aktiem par garantēto minimālo ienākumu līmeni šis līmenis tiek mainīts, personām, kurām pabalsts garantētā minimālā ienākumu līmeņa nodrošināšanai piešķirts līdz garantētā minimālā ienākumu līmeņa izmaiņu dienai, pabalsta apmērs netiek pārskatīts, ja nav mainījušies citi apstākļi, kas bija par pamatu sociālās palīdzības sniegšanai."

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Labklājības ministra vietā -
veselības ministre Anda Čakša

15.12.2017