Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 100

Rīgā 2017. gada 1. martā (prot. Nr. 10 11. §)

Par pamatbudžeta apropriācijas pārdali Kultūras ministrijas programmas 22.00.00 "Kultūras projekti un investīcijas" apakšprogrammā 22.02.00 "Kultūras pasākumi, sadarbības līgumi un programmas"

1. Lai Kultūras ministrija nodrošinātu Latvijas iemaksu Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas Starptautiskajā kultūras daudzveidības fondā, saskaņā ar Likuma par budžetu un finanšu vadību 9. panta trīspadsmitās daļas 1. punktu un likuma "Par valsts budžetu 2017. gadam" 31. panta 5. punktu pārdalīt Kultūras ministrijas budžeta apakšprogrammai 22.02.00 "Kultūras pasākumi, sadarbības līgumi un programmas" paredzēto apropriāciju starp budžeta izdevumu kodiem atbilstoši ekonomiskajām kategorijām, samazinot izdevumus subsīdijām un dotācijām par 1 633 euro un attiecīgi palielinot izdevumus starptautiskajai sadarbībai.

2. Kultūras ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei 2017. gadam atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Kultūras ministrijai 2017. gadā un turpmākajos gados maksājumu šā rīkojuma 1. punktā minētajā apmērā nodrošināt piešķirto valsts budžeta līdzekļu ietvaros.

4. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un pēc Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas atļaujas saņemšanas veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Kultūras ministra vietā -
tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs

01.03.2017