Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas starptautiskajiem līgumiem"

Izdarīt likumā "Par Latvijas Republikas starptautiskajiem līgumiem" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1994, 3.nr.; 2004, 7.nr.; Latvijas Vēstnesis, 2009, 205.nr.; 2013, 128.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 9.panta 3.punktu šādā redakcijā:

"3) līgumi par ārvalstu bruņoto spēku militāro formējumu uzturēšanos (kas nav saistīta ar mācībām un manevriem) Latvijā, ja kopējais personāla skaits viena pasākuma laikā pārsniedz 100 personas un uzturēšanās laiks ir ilgāks par sešiem mēnešiem, izņemot Ziemeļatlantijas līguma organizācijas ietvaros, tostarp ar atsevišķām tās dalībvalstīm slēgtās vienošanās par bruņoto spēku militāro formējumu uzturēšanos Latvijā;".

2. Papildināt 12.pantu ar otro un trešo daļu šādā redakcijā:

"Kārtību, kādā nodrošina Latvijas interešu pārstāvību starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās, kā arī Latvijas pārstāvja starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās funkcijas, tiesības un to īstenošanas kārtību nosaka Ministru kabinets.

Kārtību, kādā nodrošina Latvijas interešu pārstāvību starptautisko ieguldījumu strīdu izskatīšanā, kā arī strīdā iesaistīto institūciju sadarbības, lēmumu pieņemšanas un informācijas aprites kārtību nosaka Ministru kabinets.";

uzskatīt līdzšinējo panta tekstu par pirmo daļu.

3. Papildināt pārejas noteikumus ar 4. un 5.punktu šādā redakcijā:

"4. Ministru kabinets līdz 2016.gada 31.decembrim izdod šā likuma 12.panta otrajā daļā minētos noteikumus. Līdz šo noteikumu spēkā stāšanās dienai ir piemērojami Ministru kabineta 2014.gada 4.jūlija noteikumi Nr.355 "Noteikumi par pārstāvību starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās".

5. Ministru kabinets līdz 2016.gada 31.decembrim izdod šā likuma 12.panta trešajā daļā minētos noteikumus."

Likums Saeimā pieņemts 2016.gada 16.jūnijā.

Valsts prezidents R.Vējonis

Rīgā 2016.gada 1.jūlijā

15.07.2016
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.