Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā

Izdarīt Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā (Latvijas Vēstnesis, 2014, 216.nr.; 2015, 127.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 54.pantā vārdus un skaitli "kapitālsabiedrības darbības apjoms pārsniedz divus no Gada pārskatu likuma 24.panta otrajā daļā minētajiem kritērijiem" ar vārdiem "kapitālsabiedrība atbilstoši Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma kritērijiem ir vidēja vai liela kapitālsabiedrība".

2. Aizstāt 63.panta pirmās daļas 2.punktā vārdus "Gada pārskatu likuma" ar vārdiem "Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma".

3. Izteikt 145.pantu šādā redakcijā:

"145.pants. Nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas rezultātā izveidojušos kapitāla daļu pārdošana

(1) Nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas rezultātā izveidojušās kapitāla daļas pārdod atbilstoši šā likuma XXIII nodaļas nosacījumiem.

(2) Valstij vai pašvaldībai piederošo kapitāla daļu pārdošanas rezultātā iegūtie līdzekļi ieskaitāmi attiecīgi valsts budžetā vai pašvaldības budžetā."

4. Pārejas noteikumos:

izslēgt 2.punkta 2.apakšpunkta "f" apakšpunktu;

aizstāt 11.punktā skaitli un vārdu "1.janvārim" ar skaitli un vārdu "1.oktobrim".

Likums Saeimā pieņemts 2016.gada 16.jūnijā.

Valsts prezidents R.Vējonis

Rīgā 2016.gada 22.jūnijā

06.07.2016