Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr. 138

Rīgā 2016. gada 8. martā (prot. Nr. 12 5. §)
Izdoti saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un
terorisma finansēšanas novēršanas likuma
4. panta trešās daļas 1. punktu

1. Noteikumi nosaka valstis un starptautiskās organizācijas, kuru sastādītos to personu sarakstus, kas tiek turētas aizdomās par iesaistīšanos teroristiskās darbībās vai masu iznīcināšanas ieroču izgatavošanā, glabāšanā, pārvietošanā, lietošanā vai izplatīšanā (turpmāk – teroristu saraksti), atzīst Latvijas Republikā.

2. Latvijas Republikā atzīst Eiropas Savienības dalībvalstu un Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalstu sastādītos teroristu sarakstus.

3. Latvijas Republikā atzīst Apvienoto Nāciju Organizācijas Drošības padomes un Eiropas Savienības Padomes sastādītos teroristu sarakstus.

4. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2009. gada 13. janvāra noteikumus Nr. 36 "Noteikumi par valstīm un starptautiskajām organizācijām, kuras sastādījušas to personu sarakstus, kas tiek turētas aizdomās par iesaistīšanos teroristiskās darbībās" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 10. nr.).

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs
11.03.2016