Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru prezidenta rīkojums Nr. 53

Rīgā 2016. gada 29. februārī

Par Ievas Piķieres-Somes pārcelšanu

Pamatojoties uz Valsts civildienesta likuma 37. panta pirmo, otro un trešo daļu, kā arī ņemot vērā Centrālās finanšu un līgumu aģentūras norādīto lietderības pamatojumu pārcelšanai, Ievas Piķieres-Somes atbilstību Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Izglītības un zinātnes attīstības departamenta Izglītības satura projektu nodaļas vecākā eksperta amata aprakstā izvirzītajām prasībām, Nodarbinātības valsts aģentūras un I. Piķieres-Somes piekrišanu pārcelšanai, pārcelt I. Piķieri-Somi no Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda departamenta Projektu kontroles nodaļas vadītāja vietnieka amata Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Izglītības un zinātnes attīstības departamenta Izglītības satura projektu nodaļas vecākā eksperta amatā ar 2016. gada 11. aprīli uz nenoteiktu laiku.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

29.02.2016
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.