Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.290

Rīgā 2014.gada 5.decembrī

(Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes
sēdes protokols Nr.44 6.p.)

Grozījumi "Apdrošināšanas sabiedrību, nedalībvalstu apdrošinātāju filiāļu, pārapdrošināšanas sabiedrību un nedalībvalstu pārapdrošinātāju filiāļu gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos"

Izdoti saskaņā ar Apdrošināšanas sabiedrību un
to uzraudzības likuma
49. panta pirmo, otro un
trešo daļu un Pārapdrošināšanas likuma 49. pantu

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2006. gada 13. janvāra noteikumos Nr. 21 "Apdrošināšanas sabiedrību, nedalībvalstu apdrošinātāju filiāļu, pārapdrošināšanas sabiedrību un nedalībvalstu pārapdrošinātāju filiāļu gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvie noteikumi" šādus grozījumus:

1. Izteikt 15.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"15.2. apdrošinātāja (grupas) attīstības prognozi vismaz vienam gadam, paskaidrojot ikvienu būtisku apstākli un risku, kā arī turpmākos plānus attiecībā uz ārkārtas dividendēm, ja tādi ir izstrādāti;".

2. Izteikt 15.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"15.6. priekšlikumus par peļņas sadali, dividenžu lielumu, ņemot vērā arī aprēķinātās un izmaksātās ārkārtas dividendes, vai zaudējumu segšanu."

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs K.Zakulis

11.12.2014