Saeimas paziņojums
Daru zināmu, ka Saeima šā gada 6.novembra sēdē ievēlējusi Saeimas komisijas šādā sastāvā:
1. Ārlietu komisija |
||
Guntis Belēvičs |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Jānis Dombrava |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ojārs Ēriks Kalniņš |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Rihards Kols |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Atis Lejiņš |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Sergejs Mirskis |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Sergejs Potapkins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Artis Rasmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Raimonds Rubiks |
- |
frakcija SASKAŅA. |
2. Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija |
||
Mārtiņš Bondars |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Ints Dālderis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Vjačeslavs Dombrovskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Aleksandrs Kiršteins |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Imants Parādnieks |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Igors Pimenovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Edgars Putra |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Ivans Ribakovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Inguna Sudraba |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Kārlis Šadurskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Trupovnieks |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
3. Juridiskā komisija |
||
Solvita Āboltiņa |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Valērijs Agešins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Gaidis Bērziņš |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Inga Bite |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Gundars Daudze |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andrejs Elksniņš |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Andrejs Judins |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Gunārs Kūtris |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Inese Lībiņa-Egnere |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jūlija Stepaņenko |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Juris Vectirāns |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
4. Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija |
||
Augusts Brigmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Boriss Cilevičs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Lolita Čigāne |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Valters Dambe |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Arturs Kaimiņš |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Janīna Kursīte |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Inese Laizāne |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Regīna Ločmele-Luņova |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Ināra Mūrniece |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Vladimirs Nikonovs |
- |
frakcija SASKAŅA. |
5. Izglītības, kultūras un zinātnes komisija |
||
Raivis Dzintars |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ivans Klementjevs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Ņikita Ņikiforovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Arvīds Platpers |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Inguna Rībena |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Valdis Skujiņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Jānis Upenieks |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Juris Viļums |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Ilze Viņķele |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Vucāns |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
6. Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija |
||
Jānis Ādamsons |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Ringolds Balodis |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Raimonds Bergmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Kārlis Krēsliņš |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ainars Latkovskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Aleksejs Loskutovs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Ruks |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Kārlis Seržants |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Veiko Spolītis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Edvīns Šnore |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Zenta Tretjaka |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Mihails Zemļinskis |
- |
frakcija SASKAŅA. |
7. Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija |
||
Aldis Adamovičs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Sergejs Dolgopolovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Rihards Eigims |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Nellija Kleinberga |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Māris Kučinskis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Janīna Kursīte-Pakule |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Vilnis Ķirsis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Romāns Mežeckis |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Ainārs Mežulis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Juris Šulcs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Tutins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Andris Vilks |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija. |
8. Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija |
||
Inesis Boķis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Klaužs |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Armands Krauze |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Ilmārs Latkovskis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ingmārs Līdaka |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Dainis Liepiņš |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Aivars Meija |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Romāns Naudiņš |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Artūrs Rubiks |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Edvards Smiltēns |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Urbanovičs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Dzintars Zaķis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Ivars Zariņš |
- |
frakcija SASKAŅA. |
9. Sociālo un darba lietu komisija |
||
Hosams Abu Meri |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Aija Barča |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andris Bērziņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andris Buiķis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Einārs Cilinskis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Marjana Ivanova-Jevsejeva |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Andrejs Klementjevs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Vitālijs Orlovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Romualds Ražuks |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Andris Siliņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Mārtiņš Šics |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Silvija Šimfa |
- |
frakcija "No sirds Latvijai". |
10. Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija |
||
Aldis Adamovičs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Inga Bite |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Raivis Dzintars |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Janīna Kursīte-Pakule |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Gunārs Kūtris |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Ainars Latkovskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Dainis Liepiņš |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Aivars Meija |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Vitālijs Orlovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Andris Siliņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Zenta Tretjaka |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Jānis Vucāns |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
11. Pieprasījumu komisija |
||
Jānis Ādamsons |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Augusts Brigmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Gundars Daudze |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Rihards Eigims |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andrejs Elksniņš |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Jānis Klaužs |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Vilnis Ķirsis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Inese Laizāne |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Inese Lībiņa-Egnere |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Inguna Rībena |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Romualds Ražuks |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Veiko Spolītis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Urbanovičs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Juris Viļums |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Mihails Zemļinskis |
- |
frakcija SASKAŅA. |
12. Publisko izdevumu un revīzijas komisija |
||
Aija Barča |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andris Bērziņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Inesis Boķis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Valters Dambe |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Vjačeslavs Dombrovskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Marjana Ivanova-Jevsejeva |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Andrejs Klementjevs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Kārlis Krēsliņš |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Aleksejs Loskutovs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Ņikita Ņikiforovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Imants Parādnieks |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Raimonds Rubiks |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Edvards Smiltēns |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Inguna Sudraba |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Mārtiņš Šics |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Juris Vectirāns |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
13. Nacionālās drošības komisija |
||
Solvita Āboltiņa |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Valērijs Agešins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Ringolds Balodis |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Mārtiņš Bondars |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Ināra Mūrniece |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Kārlis Seržants |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija. |
14. Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija |
||
Hosams Abu Meri |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Raimonds Bergmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Andrejs Judins |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Arturs Kaimiņš |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Janīna Kursīte |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Ilmārs Latkovskis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ingmārs Līdaka |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Sergejs Mirskis |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Vladimirs Nikonovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Arvīds Platpers |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Ivans Ribakovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Artūrs Rubiks |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Valdis Skujiņš |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Jānis Upenieks |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Andris Vilks |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija. |
15. Eiropas lietu komisija |
||
Guntis Belēvičs |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Lolita Čigāne |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Sergejs Dolgopolovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Ojārs Ēriks Kalniņš |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Aleksandrs Kiršteins |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Nellija Kleinberga |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Ivans Klementjevs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Rihards Kols |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Armands Krauze |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Atis Lejiņš |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Regīna Ločmele-Luņova |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Romāns Mežeckis |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Igors Pimenovs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Edgars Putra |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Jūlija Stepaņenko |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Edvīns Šnore |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Kārlis Šadurskis |
- |
frakcija VIENOTĪBA. |
16. Ilgtspējīgas attīstības komisija |
||
Andris Buiķis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Boriss Cilevičs |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Einārs Cilinskis |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ints Dālderis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Dombrava |
- |
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Māris Kučinskis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Ainārs Mežulis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Sergejs Potapkins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Artis Rasmanis |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Jānis Ruks |
- |
Latvijas Reģionu apvienības frakcija; |
Silvija Šimfa |
- |
frakcija "No sirds Latvijai"; |
Juris Šulcs |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Jānis Tutins |
- |
frakcija SASKAŅA; |
Jānis Trupovnieks |
- |
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija; |
Ilze Viņķele |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Dzintars Zaķis |
- |
frakcija VIENOTĪBA; |
Ivars Zariņš |
- |
frakcija SASKAŅA. |
Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece
Rīgā 2014.gada 6.novembrī