Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.602

Rīgā 2014.gada 22.oktobrī (prot. Nr.57 29.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 5 093 euro pārskaitīšanai Krimuldas novada pašvaldībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada 29. jūlijā spēcīgu lietusgāžu laikā radīto postījumu novēršanu - Krimuldas novada pašvaldības ceļu Igauņi-Viešas-Tūristu bāze, Šoseja-Gūtmaņi un Kungu rija-Lauri remontam.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai šā rīkojuma 1. punktā minēto finansējumu pārskaitīt Krimuldas novada pašvaldībai pēc tam, kad pašvaldība būs iesniegusi attiecīgus dokumentus (līgumu, rēķinu kopijas), kas apliecina, ka tā ir nodrošinājusi ne mazāk kā 30 procentu no finansējuma, kas nepieciešams, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada 29. jūlijā spēcīgu lietusgāžu laikā radīto postījumu novēršanu - Krimuldas novada pašvaldības ceļu Igauņi-Viešas-Tūristu bāze, Šoseja-Gūtmaņi un Kungu rija-Lauri remontam.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministra vietā -
tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš

22.10.2014