Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.553

Rīgā 2014.gada 1.oktobrī (prot. Nr.51 24.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 64 586 euro pārskaitīšanai Salacgrīvas novada pašvaldībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada 28. augustā spēcīgu lietusgāžu laikā radīto postījumu novēršanu, - Salacgrīvas novada pašvaldības autoceļa Zaķi-Tūja, Lielurgas-Oltuži, Zivtiņas-Siliņi, Tūja-Ežurgas, Vecmuiža-Dāči, Jasmīni 2-Tīreļi, Baznīca-Pidas-Pagasta padome un Ligzdas-Straujupītes remontam.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai šā rīkojuma 1. punktā minēto finansējumu pārskaitīt Salacgrīvas novada pašvaldībai pēc tam, kad pašvaldība būs iesniegusi attiecīgus dokumentus (līgumu, rēķinu kopijas), kas apliecina, ka tā ir nodrošinājusi ne mazāk kā 30 procentu no finansējuma, kas nepieciešams, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada 28. augustā spēcīgu lietusgāžu laikā radīto postījumu novēršanu, - Salacgrīvas novada pašvaldības autoceļa Zaķi-Tūja, Lielurgas-Oltuži, Zivtiņas-Siliņi, Tūja-Ežurgas, Vecmuiža-Dāči, Jasmīni 2-Tīreļi, Baznīca-Pidas-Pagasta padome un Ligzdas-Straujupītes remontam.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš

01.10.2014