Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.35

Rīgā 2014.gada 21.janvārī (prot. Nr.3 12.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 23.marta noteikumos Nr.290 "Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikātu izsniegšanas, pārreģistrēšanas un anulēšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Farmācijas likuma
5.panta 1.punktu un 57.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 2010. gada 23. marta noteikumos Nr. 290 "Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikātu izsniegšanas, pārreģistrēšanas un anulēšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 51./52. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 3. punktā vārdu "trim" ar vārdu "pieciem".

2. Izteikt 5.1. apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.1. veic sertifikāciju atbilstoši standartā noteiktajām prasībām un sertifikācijas kritērijiem, kas ietver farmaceitisko, sabiedrības veselības, menedžmenta un personisko kompetenču jomas jautājumu pārzināšanu;".

3. Papildināt 7.5. apakšpunktu aiz vārda "ārsta" ar vārdiem "vai arodslimību ārsta".

4. Papildināt noteikumus ar 9.1 punktu šādā redakcijā:

"9.1 Ja sertificējamais farmaceits nenokārto sertifikācijas eksāmenu:

9.1 1. pirmajā reizē, tad viņam ir tiesības kārtot sertifikācijas eksāmenu vēl vienu reizi atkārtoti bez laika ierobežojuma;

9.1 2. atkārtoti un starp šo sertifikācijas eksāmenu un iepriekš nenokārtoto sertifikācijas eksāmenu ir pagājis mazāk nekā viens gads, tad farmaceits nākamo reizi drīkst kārtot sertifikācijas eksāmenu ne ātrāk kā vienu gadu pēc sertifikācijas komisijas lēmuma pieņemšanas par atteikumu piešķirt viņam sertifikātu sakarā ar nenokārtoto sertifikācijas eksāmenu."

5. Izteikt 10.5. apakšpunktu šādā redakcijā:

"10.5. profesionālās kvalifikācijas pilnveidošanu apliecinošu dokumentu kopijas;".

6. Papildināt noteikumus ar 10.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"10.6. pārskatu par profesionālās kvalifikācijas pilnveidošanu tālākizglītības pasākumos."

7. Aizstāt 11. punktā vārdus "pēcdiploma apmācību" ar vārdiem "profesionālās kvalifikācijas pilnveidošanu".

8. Aizstāt 12. punktā vārdus "un pēcdiploma apmācības apliecinājumus" ar vārdiem "apliecinājumu un profesionālās kvalifikācijas pilnveidošana atbilst Latvijas Farmaceitu biedrības atzītam tālākizglītības procesam".

9. Aizstāt 13. punktā vārdus "un pēcdiploma apmācības apliecinājumus un atkārtota sertifikācija tiek atteikta" ar vārdiem "apliecinājumu un profesionālās kvalifikācijas pilnveidošana neatbilst Latvijas Farmaceitu biedrības atzītam tālākizglītības procesam, un atkārtota sertifikācija tiek atteikta".

10. Izteikt 1. pielikuma 9. punktu šādā redakcijā:

"9. Deklarētā dzīvesvietas adrese ____________________".

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Veselības ministre Ingrīda Circene

24.01.2014