Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.349

Rīgā 2013.gada 25.jūnijā (prot. Nr.36 29.§)
Kārtība, kādā nodrošina iespēju pašvaldību publiskajās bibliotēkās bez maksas izmantot internetu un datorus 2013.gadā
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts budžetu 2013.gadam" 44.pantu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā piešķir valsts budžeta finansējumu 2013.gadā, lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem pašvaldību publiskajās bibliotēkās bez maksas izmantot internetu un datorus.

2. Valsts budžeta finansējumu piešķir valsts budžetā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas programmā 30.00.00 "Pašvaldību attīstības nacionālie atbalsta instrumenti" paredzētā finansējuma apmērā, lai laikposmā no 2013.gada 1.janvāra līdz 31.decembrim pašvaldību publiskajās bibliotēkās Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā nodrošinātu šādus pakalpojumus:

2.1. interneta abonēšana;

2.2. palīdzības dienests, kas nodrošina pašvaldību publisko bibliotēku datortehnikas un vienotā bibliotēku tīkla darbības uzraudzību.

3. Saskaņā ar Kultūras informācijas sistēmu centra veikto iepirkumu un trīspusēju līgumu par pakalpojumu nodrošināšanu, kas noslēgts starp Kultūras informācijas sistēmu centru, pakalpojumu sniedzēju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru (turpmāk – aģentūra), aģentūra valsts budžeta finansējumu izmaksā pakalpojumu sniedzējam:

3.1. līdz 2013.gada 31.jūlijam – par laikposmu no 2013.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam;

3.2. līdz 2013.gada 13.decembrim – par laikposmu no 2013.gada 1.jūlija līdz 2013.gada 31.decembrim.

4. Kultūras informācijas sistēmu centrs divu mēnešu laikā pēc kalendāra gada beigām iesniedz aģentūrā informāciju par faktiski sniegtajiem pakalpojumiem.

5. Aģentūra mēneša laikā pēc informācijas saņemšanas no Kultūras informācijas sistēmu centra iesniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā ziņojumu par piešķirtā valsts budžeta finansējuma izlietojumu un pašvaldību publiskajās bibliotēkās saņemtajiem pakalpojumiem.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs
05.07.2013