Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.152

Rīgā 2013.gada 19.martā (prot. Nr.15 20.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 11.oktobra noteikumos Nr.793 "Noteikumi par pārdošanai paredzēta vai Latvijā ievedama vaislas lauksaimniecības dzīvnieka, tā spermas, olšūnas un embrija izcelsmes sertifikātu izsniegšanu"

Izdoti saskaņā ar Ciltsdarba un dzīvnieku audzēšanas likuma
11.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2011.gada 11.oktobra noteikumos Nr.793 "Noteikumi par pārdošanai paredzēta vai Latvijā ievedama vaislas lauksaimniecības dzīvnieka, tā spermas, olšūnas un embrija izcelsmes sertifikātu izsniegšanu" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 168.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 1.1 punktu šādā redakcijā:

"1.1 Lai saņemtu izcelsmes sertifikātu vaislas lauksaimniecības dzīvniekam, tā īpašnieks iesniedz šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijā (turpmāk - organizācija) iesniegumu papīra vai elektroniska dokumenta formā, norādot vaislas lauksaimniecības dzīvnieka identifikācijas numuru."

2. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Lai saņemtu izcelsmes sertifikātu vaislas lauksaimniecības dzīvnieka spermai, olšūnai vai embrijam, tā īpašnieks iesniedz organizācijā iesniegumu papīra vai elektroniska dokumenta formā, norādot:

2.1. tā vaislas lauksaimniecības dzīvnieka identifikācijas numuru, no kura iegūta sperma, olšūna vai embrijs;

2.2. attiecībā uz vaislas liellopiem, zirgiem, teķiem un āžiem - analīžu rezultātus, kas apstiprina vaislinieka izcelsmi (asins grupas analīzes vai DNS analīzes)."

3. Svītrot 4.2.8.apakšpunktā vārdus "piena šķirņu".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministra vietā -
veselības ministre I.Circene

23.03.2013