Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.76

Rīgā 2013.gada 5.februārī (prot. Nr.7 4.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumos Nr.353 "Noteikumi par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību"

Izdoti saskaņā ar Tūrisma likuma 11.panta piekto daļu
un 16.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumos Nr.353 "Noteikumi par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 61.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 6.1 un 6.2 punktu šādā redakcijā:

"6.1 Reģistrētājs piecu dienu laikā pēc nepilnīgi aizpildīta iesnieguma saņemšanas informē tūrisma aģentu vai tūrisma operatoru par nepieciešamo papildu informāciju un norāda, ka reģistrētājs nodrošinās tūrisma aģenta vai tūrisma operatora reģistrēšanu datubāzē 10 dienu laikā pēc pilnībā aizpildīta iesnieguma saņemšanas.

6.2 Reģistrētājs piecu dienu laikā pēc pilnīgi aizpildīta iesnieguma saņemšanas nosūta tūrisma aģentam vai tūrisma operatoram šādu informāciju:

6.2 1. konkrētu datumu, līdz kuram tūrisma aģents vai tūrisma operators tiks reģistrēts datubāzē vai tiks pieņemts lēmums par reģistrācijas atteikumu;

6.2 2. kārtību, kādā var apstrīdēt reģistrētāja lēmumu;

6.2 3. ja tūrisma aģents vai tūrisma operators līdz reģistrētāja norādītajam datumam nav saņēmis informāciju par reģistrāciju datubāzē vai reģistrācijas atteikumu, uzskatāms, ka reģistrētājs ir reģistrējis tūrisma aģentu vai tūrisma operatoru datubāzē, piemērojot Brīvas pakalpojumu sniegšanas likumā minēto noklusējumu."

2. Izteikt informatīvo atsauci uz Eiropas Savienības direktīvu šādā redakcijā:

"Informatīva atsauce uz Eiropas Savienības direktīvām

Noteikumos iekļautas tiesību normas, kas izriet no:

1) Eiropas Padomes 1990.gada 13.jūnija direktīvas 90/314/EEK par ceļojuma, atvaļinājuma un tūrisma braucienu kompleksiem;

2) Eiropas Parlamenta un Padomes 2006.gada 12.decembra direktīvas 2006/123/EK par pakalpojumiem iekšējā tirgū."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs D.Pavļuts

08.02.2013