Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.1/1

Rīgā 2013.gada 23.janvārī (prot. Nr.3, 4.p.)

Grozījumi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2011.gada 16.jūnija lēmumā Nr.1/5 "Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesībām"

Izdoti saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma
47.panta pirmo un trešo daļu

1. Izdarīt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2011.gada 16.jūnija lēmumā Nr.1/5 "Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesībām" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 97.nr.) šādus grozījumus:

1.1. Papildināt 11.punktu ar 4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.4 cita veida neģeogrāfisko numuru elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai."

1.2. Aizstāt 15.punktā vārdus "Satiksmes ministrija" ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija".

1.3. Izteikt 17.punktu šādā redakcijā:

"17. Regulators var atteikt piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības, ja izpildās vismaz viens no šādiem nosacījumiem:

17.1. komersants attiecībā uz komercdarbību elektronisko sakaru nozarē ir pārkāpis normatīvos aktus vai Regulatora pieņemto lēmumu vai izdoto administratīvo aktu vai pārkāpums nav novērsts Regulatora vai citas elektronisko sakaru nozari pārvaldošās institūcijas noteiktajā termiņā;

17.2. komersants nav daļēji vai pilnīgi izpildījis Regulatora noteikto specifisko lietošanas tiesību nosacījumu;

17.3. Regulators ir konstatējis krāpniecību, izmantojot numerāciju, vai nepareizu numerācijas izmantošanu, un komersantam ir noteikts pienākums pārtraukt izsaukumu maršrutēšanu un piekļuvi attiecīgajam numuram;

17.4. komersanta pārvaldes institūcijas pārstāvis, prokūrists, dalībnieks (akcionārs, biedrs) vai patiesā labuma guvējs ir bijis pārvaldes institūcijas pārstāvis, prokūrists, dalībnieks (akcionārs, biedrs) vai patiesā labuma guvējs tādam komersantam, kuram ir noteikts pienākums pārtraukt izsaukuma maršrutēšanu un piekļuvi attiecīgam numuram, jo Regulators ir konstatējis krāpniecību, izmantojot numerāciju, vai nepareizu numerācijas izmantošanu."

1.4. Papildināt Noteikumus ar 17.1 punktu šādā redakcijā:

"17.1 Komersants sniedz informāciju un pierādījumus par patiesā labuma guvēju Regulatoram tā noteiktajā termiņā, ja Regulators šādu informāciju ir pieprasījis."

1.5. Papildināt 27.punktu ar 4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"27.4. cita veida neģeogrāfisko numuru elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai."

1.6. Papildināt 29.punktu ar 9.apakšpunktu šādā redakcijā:

"29.9. komersants nav daļēji vai pilnīgi izpildījis Regulatora noteikto specifisko lietošanas tiesību nosacījumu.".

1.7. Papildināt 1., 2. un 3.pielikuma 2.2.apakšpunkta tabulu ar 7.rindu šādā redakcijā:

"cita veida neģeogrāfiskie numuri elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai.".

1.8. Papildināt 1.pielikumu ar 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Apliecinu, ka komersanta pārvaldes institūcijas pārstāvis, prokūrists, dalībnieks (akcionārs, biedrs) vai patiesā labuma guvējs nav bijis pārvaldes institūcijas pārstāvis, prokūrists, dalībnieks (akcionārs, biedrs) vai patiesā labuma guvējs tādam komersantam, kuram ir noteikts pienākums pārtraukt izsaukuma maršrutēšanu un piekļuvi attiecīgam numuram, jo Regulators ir konstatējis krāpniecību, izmantojot numerāciju, vai nepareizu numerācijas izmantošanu.

Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un apzinos, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 158.3 pantam varu tikt saukts pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības."

2. Lēmums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas
padomes priekšsēdētājs V.Lokenbahs

31.01.2013