Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.722

Rīgā 2012.gada 23.oktobrī (prot. Nr.59 24.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 13.jūlija noteikumos Nr.635 "Kārtība, kādā apseko un nosaka neapstrādātās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platību un sniedz informāciju par to"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par nekustamā īpašuma nodokli" 3.panta septīto un astoto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 13.jūlija noteikumos Nr.635 "Kārtība, kādā apseko un nosaka neapstrādātās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platību un sniedz informāciju par to" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 119.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Valsts zemes dienests kārtībā, kāda noteikta normatīvajos aktos par valsts adrešu reģistra informācijas un nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas pieprasīšanu un izsniegšanu, savstarpēji vienojoties, izsniedz Lauku atbalsta dienestam Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas un Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas datus tiešsaistes datu pārraides režīmā."

2. Izteikt 4.punkta pirmo teikumu šādā redakcijā:

"Lauku atbalsta dienests atbilstoši Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas datiem vizuāli apseko zemes vienības, kurām ir noteikts kāds no lauksaimniecībā izmantojamās zemes lietošanas veidiem un kuru platība ir lielāka par vienu hektāru."

3. Aizstāt 7.punktā skaitli un vārdu "1.novembrim" ar skaitli un vārdu "20.novembrim".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministra vietā - veselības ministre I.Circene

26.10.2012