Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.572

Rīgā 2012.gada 21.augustā (prot. Nr.48 16.§)

Grozījums Ministru kabineta 2008.gada 15.septembra noteikumos Nr.748 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība pasākuma "Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un preventīvu pasākumu ieviešana" aktivitātes "Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana ugunsgrēku un dabas katastrofu radīto postījumu vietās" īstenošanai"

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības un
lauku attīstības likuma 5.panta ceturto un septīto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2008.gada 15.septembra noteikumos Nr.748 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība pasākuma "Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un preventīvu pasākumu ieviešana" aktivitātes "Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana ugunsgrēku un dabas katastrofu radīto postījumu vietās" īstenošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 146.nr.; 2010, 112.nr.) grozījumu un izteikt 12.punktu šādā redakcijā:

"12. Mežaudzi uzskata par atjaunotu, ja tā atbilst kritērijiem, kas noteikti normatīvajos aktos par meža atjaunošanu, un tā ir kopta. Mežaudzi uzskata par koptu, ja ap katru no atjaunotās mežaudzes kokiem vismaz 50 centimetru rādiusā ir atbrīvota augšanas telpa (lakstaugu un konkurējošo koku augstums nepārsniedz trīs ceturtdaļas atjaunotās mežaudzes koku augstuma). Par savstarpēji konkurējošiem kokiem neuzskata skujkokus, ozolu, osi, vīksnu, gobu, kļavu, dižskābardi un skābardi."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministre L.Straujuma

25.08.2012