Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.333

Rīgā 2012.gada 15.maijā (prot. Nr.27 2.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 16.novembra noteikumos Nr.1050 "Sabiedrības veselības aizsardzības pasākumu veikšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Epidemioloģiskās drošības likuma 36.2 panta otro daļu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 16.novembra noteikumos Nr.1050 "Sabiedrības veselības aizsardzības pasākumu veikšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 185.nr.) šādus grozījumus:

1.1. izteikt 3.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.1. Slimību profilakses un kontroles centrs;";

1.2. papildināt noteikumus ar 3.6.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.6. sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca".";

1.3. izteikt 17.7.apakšpunktu šādā redakcijā:

"17.7. pēc Valsts robežsardzes pieprasījuma sniedz nepieciešamo informāciju par personu, kura saistībā ar aizdomām par saslimšanu ar bīstamu infekcijas slimību robežšķērsošanas vietā no transportlīdzekļa ir stacionēta sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" (minētajai personai objektīvu iemeslu dēļ netiek veikta robežpārbaude).";

1.4. aizstāt noteikumu tekstā vārdus "Latvijas Infektoloģijas centrs" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Slimību profilakses un kontroles centrs" (attiecīgā locījumā).

2. Noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar likumu "Grozījumi Epidemioloģiskās drošības likumā", kas saistīts ar Slimību profilakses un kontroles centra izveidošanu un Veselības ministrijas un Zemkopības ministrijas padotībā esošo valsts pārvaldes iestāžu reorganizāciju.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Veselības ministre I.Circene

02.11.2012
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.