Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta instrukcija Nr.5

Rīgā 2012.gada 17.aprīlī (prot. Nr.20 4.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 5.augusta instrukcijā Nr.12 "Instrukcija par atbildīgo institūciju rīcību nezināmas izcelsmes vielas vai priekšmeta atrašanas gadījumā, ja ir aizdomas, ka tas satur sprādzienbīstamas, radioaktīvas, bīstamas ķīmiskas vai bioloģiskas vielas, kā arī, ja konstatētas terora akta pazīmes"

Izdota saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma
72.panta pirmās daļas 2.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2008.gada 5.augusta instrukcijā Nr.12 "Instrukcija par atbildīgo institūciju rīcību nezināmas izcelsmes vielas vai priekšmeta atrašanas gadījumā, ja ir aizdomas, ka tas satur sprādzienbīstamas, radioaktīvas, bīstamas ķīmiskas vai bioloģiskas vielas, kā arī, ja konstatētas terora akta pazīmes" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 138.nr.; 2011, 175.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt instrukcijas nosaukumā vārdus ''kā arī, ja konstatētas terora akta pazīmes'' ar vārdiem ''kā arī ja konstatētas terora akta pazīmes''.

2. Aizstāt 1.punktā vārdus "valsts aģentūras "Latvijas Infektoloģijas centrs"" ar vārdiem "Slimību profilakses un kontroles centra, sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca"".

3. Izteikt 11.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.4. Slimību profilakses un kontroles centra neatliekamo pretepidēmijas pasākumu vienību nezināmas izcelsmes vielu vai priekšmetu savākšanai, lai pārbaudītu, vai attiecīgā nezināmas izcelsmes viela vai priekšmets nesatur bīstamus bioloģiskus aģentus."

4. Aizstāt 27.punktā vārdus "valsts aģentūras "Latvijas Infektoloģijas centrs"" ar vārdiem "Slimību profilakses un kontroles centra".

5. Aizstāt 28.punktā vārdus "Valsts aģentūras "Latvijas Infektoloģijas centrs"" ar vārdiem "Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca"".

6. Aizstāt 30.punktā vārdus "valsts aģentūras "Latvijas Infektoloģijas centrs"" ar vārdiem "Slimību profilakses un kontroles centra".

7. Izteikt 33.punktu šādā redakcijā:

"33. Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" laboratorijas speciālisti sagatavo testēšanas pārskatu par bioloģiskā aģenta klātbūtni vielā vai priekšmetā (paraugā). Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" par testēšanas rezultātiem nekavējoties informē Valsts policiju, Drošības policiju, Veselības ministriju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Pārtikas un veterināro dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Slimību profilakses un kontroles centru."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Veselības ministre I.Circene

21.04.2012