Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 21.03.2012. - 31.12.2013. / Nākotnes
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2013. gada 10. decembra noteikumus Nr. 1447 "Noteikumi par valsts nodevu par gaisa pārvadājumu licences vai speciālo aviācijas darbu licences izsniegšanu".
Ministru kabineta noteikumi Nr.163

Rīgā 2012.gada 6.martā (prot. Nr.12 9.§)
Noteikumi par valsts nodevu par gaisa pārvadājumu licences vai speciālo aviācijas darbu licences izsniegšanu
Izdoti saskaņā ar likuma "Par aviāciju" 82.panta trešo daļu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru, lai saņemtu licenci par tiesībām veikt gaisa pārvadājumus vai licenci par tiesībām veikt speciālos aviācijas darbus, un nodevas maksāšanas kārtību.

2. Lai saņemtu licenci par tiesībām veikt gaisa pārvadājumus, gaisa pārvadātājs maksā valsts nodevu 100 latu apmērā.

3. Lai saņemtu licenci par tiesībām veikt speciālos aviācijas darbus, speciālo aviācijas darbu veicējs maksā valsts nodevu 100 latu apmērā.

4. Valsts nodevu maksā pēc paziņošanas par šo noteikumu 2. vai 3.punktā minētās licences piešķiršanu. Maksājumu veic ar tāda maksājumu pakalpojuma sniedzēja starpniecību, kuram ir tiesības sniegt maksājumu pakalpojumus Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma izpratnē.

5. Valsts nodevu par šo noteikumu 2. vai 3.punktā minētās licences izsniegšanu ieskaita valsts pamatbudžeta ieņēmumos.

6. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2006.gada 11.jūlija noteikumus Nr.572 "Noteikumi par valsts nodevu par gaisa pārvadājumu licences vai speciālo aviācijas darbu licences izsniegšanu" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 111.nr.).

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Satiksmes ministrs A.Ronis
21.03.2012
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.