Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.872

Rīgā 2011.gada 15.novembrī (prot. Nr.67 14.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 10.aprīļa noteikumos Nr.252 "Azartspēļu automāta, iekārtas un spēļu automāta spēles programmas reģistrācijas un marķēšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma
4.panta sesto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 10.aprīļa noteikumos Nr.252 "Azartspēļu automāta, iekārtas un spēļu automāta spēles programmas reģistrācijas un marķēšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 62., 141.nr.; 2010, 204.nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot noteikumu nosaukumā vārdus "un marķēšanas".

2. Svītrot 1.3.apakšpunktu.

3. Svītrot 2.punkta ievaddaļā vārdus "un marķētiem".

4. Svītrot 2.1.apakšpunktā vārdu "sertificēto".

5. Svītrot 11.1.2.apakšpunktu.

6. Svītrot IV nodaļu.

7. Papildināt noteikumus ar IV1 nodaļu šādā redakcijā:

"IV.1 Paziņojumu sniegšana par azartspēļu automāta un iekārtas uzstādīšanas adreses un īpašumtiesību maiņu

23.1 Ja azartspēļu automāta vai iekārtas ekspluatācijas laikā tiek mainīta tā uzstādīšanas adrese, azartspēļu organizētājs pirms azartspēļu automāta vai iekārtas uzstādīšanas jauno adresi elektroniski paziņo inspekcijai.

23.2 Ja azartspēļu organizētājs pārdod vai dāvina reģistrētu azartspēļu automātu vai iekārtu citai kapitālsabiedrībai - azartspēļu organizētājam, viņš par to triju darbdienu laikā paziņo inspekcijai. Paziņojumā norāda jaunā īpašnieka kapitālsabiedrības nosaukumu, reģistrācijas numuru un juridisko adresi, kā arī atsavinātā azartspēļu automāta vai iekārtas identifikācijas numuru.

23.3 Ja azartspēļu organizētājs beidz ekspluatēt azartspēļu automātu vai iekārtu, pārdod vai dāvina to fiziskai personai vai citai kapitālsabiedrībai, kas nav saņēmusi azartspēļu organizēšanas licenci, vai izved azartspēļu automātu vai iekārtu no Latvijas (eksportē), viņš par to triju darbdienu laikā paziņo inspekcijai. Paziņojumā norāda azartspēļu automāta identifikācijas numuru. Inspekcija nekavējoties anulē ierakstu azartspēļu automātu un iekārtu reģistrā par identifikācijas numura piešķiršanu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs A.Vilks

18.11.2011