Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 19.11.2019. - 12.08.2020. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2020. gada 13. augusta rīkojumu Nr. 422 "Par Latvijas Republikas pilnvarotajiem robežas pārstāvjiem".
Ministru kabineta rīkojums Nr.452

Rīgā 2011.gada 14.septembrī (prot. Nr.52 8.§)
Par Latvijas Republikas pilnvarotajiem robežas pārstāvjiem

1. Saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likuma 7.pantu, likumu "Par Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības līgumu par Latvijas–Baltkrievijas valsts robežas režīmu", ar to pieņemtā un apstiprinātā Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības līguma par Latvijas–Baltkrievijas valsts robežas režīmu 31. panta 2. punktu, 1994.gada 31.augusta starptautiskā līguma "Latvijas Republikas Valdības un Igaunijas Republikas Valdības vienošanās par Pilnvaroto robežas pārstāvju darbību" 1.pantu, 1994.gada 14.decembra starptautiskā līguma "Latvijas Republikas Valdības un Krievijas Federācijas Valdības Vienošanās par robežas pārstāvju darbību" 2.pantu un 2002.gada 1.marta starptautiskā līguma "Latvijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības vienošanās par pilnvaroto robežas pārstāvju darbību" 2.pantu iecelt:

1.1. Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieku Oļegu Jemašovu par Latvijas Republikas pilnvaroto robežas pārstāvi uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas;

1.2. (svītrots ar MK 09.02.2016. rīkojumu Nr. 122);

1.3. (svītrots ar MK 22.05.2012. rīkojumu Nr. 230);

1.4. Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes priekšnieku Ivaru Ruskuli par Latvijas Republikas pilnvaroto robežas pārstāvi uz Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valsts robežas;

1.5. Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes priekšnieku Geraldu Indriķi par:

1.5.1. Latvijas Republikas pilnvaroto robežas pārstāvi uz Latvijas Republikas un Lietuvas Republikas valsts robežas;

1.5.2. Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Igaunijas Republikas valsts robežas vietnieku;

1.6. Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieku Vari Pētersonu par:

1.6.1. Latvijas Republikas pilnvaroto robežas pārstāvi uz Latvijas Republikas un Igaunijas Republikas valsts robežas;

1.6.2. Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valsts robežas vietnieku;

1.7. Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes priekšnieka vietnieku (Kriminālizmeklēšanas dienesta priekšnieku) Andri Kolendoviču par Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valsts robežas vietnieku;

1.8. (svītrots ar MK 13.08.2014. rīkojumu Nr. 421);

1.9. Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieka vietnieku (Kriminālizmeklēšanas dienesta priekšnieku) Juriju Vlasovu par Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas vietnieku;

1.10. Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieka vietnieku (robežkontroles un imigrācijas jautājumos) Oļegu Volonceviču par Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas vietnieku;

1.11. Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes priekšnieka vietnieku (Kriminālizmeklēšanas dienesta priekšnieku) Ojāru Kārkliņu par Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Igaunijas Republikas valsts robežas vietnieku;

1.12. Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieka vietnieku (robežkontroles un imigrācijas jautājumos) Mareku Ļahnoviču par Latvijas Republikas pilnvarotā robežas pārstāvja uz Latvijas Republikas un Igaunijas Republikas valsts robežas vietnieku.

(Grozīts ar MK 22.05.2012. rīkojumu Nr. 230; MK 13.08.2014. rīkojumu Nr. 421; MK 01.07.2015. rīkojumu Nr. 342; MK 09.02.2016. rīkojumu Nr. 122; MK 20.04.2016. rīkojumu Nr. 262; MK 13.09.2017. rīkojumu Nr. 493; MK 26.09.2018. rīkojumu Nr. 453; MK 19.11.2019. rīkojumu Nr. 573)

2. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2008.gada 29.jūlija rīkojumu Nr.443 "Par Latvijas Republikas pilnvarotajiem robežas pārstāvjiem" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 117.nr.; 2009, 10., 197.nr.).

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs A.Štokenbergs
19.11.2019